М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
оаеквс
оаеквс
20.07.2022 01:54 •  Биология

При помещении растительной клетки в гипертонический солевой раствор а) протопласт увеличивает свой объём б) протопласт уменьшает свой объём,отходя от клеточной стенки в) только центральная вакуоль уменьшает свой объём концентрация растворённых веществ и цитоплазме повышает за счёт входа солей в клетку

👇
Ответ:
msteep6
msteep6
20.07.2022
ответ : А , вот как-то так
4,6(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
GiftOfDeath
GiftOfDeath
20.07.2022
1) молюски (від лат. mоlusсus — м’який) — нечленисті тварини, тіло яких складається з голови, тулуба та ноги. На спинній стороні у тулуба шкіра утворює складку— мантію, вона виділяє речовини, які будують захисний утвір — черепашку. Черепашка складається з вапняку, зверху вкрита рогоподібною речовиною. Між мантією і тулубом розташована з’єднана з зовнішнім середовищем мантійна порожнина; 2) орган дихання — зябра або легеня; 3) кровоносна система незамкнена, є серце; 4) орган виділення — нирки; 5) нервова система розкидано-вузлового типу, має вигляд пари або кількох пар нервових вузлів, з’єднаних стовбурами, від яких відходять нерви; 6) кишечник наскрізний, є печінкова залоза та шлунок, часто — язик із зубчиками («терка»); 7) роздільностатеві або гермафродити, розвиток прямий або з перетворенням. До типу Молюски належать класи: Черевоногі, Двостулкові, Головоногі. Клас Черевоногі. Клас налічує понад 85 тис. видів розміром від кількох міліметрів до 7-15 см. Вони мають легені, а мешканці водойм зябра. Тіло черевоногих молюсків, які живуть на суші, вкрите густим слизом, що захищає тварину від пересихання. Представники класу: ставковик, виноградний слимак, голі слизуни, морські черевоногі молюски. У ставках, озерах і тихих затонах річок водяться ставковики. Черепашка захищає м’яке тіло ставковика. Тіло складається з тулуба, голови і ноги. Нога в ставковика м’язиста і займає всю черевну частину тіла. Тулуб укритий мантією і має таку саму форму, як і черепашка. Рот веде до глотки. У ній є м’язистий язик, покритий хітиновими зубчиками — теркою. Нею ставковик зіскрібає наліт з різних мікроорганізмів, що утворився на підводних предметах. Орган дихання ставковика — легеня, яка являє собою тонку ділянку мантії, де розгалужуються кровоносні судини. Кровоносна система незамкнена, складається із серця і кровоносних судин. Серце складається з одного передсердя і шлуночка. Виділення здійснюється ниркою.
4,8(24 оценок)
Ответ:
DashaShitova2006
DashaShitova2006
20.07.2022
1. Эволюционирую не отдельные особи, а виды и популяции
2. Виды в природе ведут борьбу за существования с условиями среды обитания и между собой.
3. Борьба за существование и естественный отбор на основе наследственной изменчивости - основные движущие силы эволюции.
4. Результатами борьбы за существование и естественного отбора является:
- При организма к условиям среды обитания.
- Дивергенция ( развитие от общего предка нескольких дочерних видов).
- Прогрессивная эволюция (усложнение и усовершенствование видов).
4,7(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ