М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sitnikovaalice
sitnikovaalice
20.04.2022 18:44 •  Биология

Нужны рисунки на тему жизнь в океане ! заранее !

👇
Ответ:
окей129
окей129
20.04.2022
вот рисунок по теме.
Нужны рисунки на тему жизнь в океане ! заранее !
4,6(74 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
cnmcjmxy
cnmcjmxy
20.04.2022

Значення амфібій різноманітне і важливе. Воно полягає в тому, що земноводні поїдають багатьох шкідливих безхребетних (молюсків, комах та їх личинок), мишей та щурів – переносників збудників захворювань людини. Користь земноводних велика ще й тому, що сухопутні представники проявляють активність у нічний час, коли інші споживачі шкідників не полюють. Самі ж земноводні є їжею для багатьох птахів та ссавців. У деяких країнах населення використовує в їжу м'ясо жаб та саламандр (наприклад, велетенська саламандра, гостроморда жаба). Жаби і тритони є об'єктами медико-біологічних досліджень. Жаби широко використовуються у всіх лабораторіях світу. Вдячні дослідники поставили їм пам'ятники у Парижі та Токіо. Земноводні є джерелом отримання отрут (буфотоксин від ропух, саламандротоксин від саламандр), які використовують для отримання ліків. Земноводні завдають і деякої шкоди: переносять небезпечні захворювання (туляремія), поїдають мальків риб. Земноводні відіграють помітну роль у природі та житті людини, тому заслуговують охорони. До Червоно? книги України занесено 5 видів земноводних: тритон карпатський, тритон гірський, саламандра плямиста, ропуха очеретяна, жаба прудка.

4,5(4 оценок)
Ответ:
anavasko21
anavasko21
20.04.2022
 Інфузорія туфелькаСередовищем проживання інфузорії туфельки є будь прісний водойму зі стоячою водою і наявністю у воді розкладаються органічних речовин. Її можна виявити і в акваріумі, взявши проби води з мулом і розглянувши їх під мікроскопом.
Розміри різних видів туфельок становлять від 0,1 до 0,6 мм, парамеціі хвостатої — зазвичай близько 0,2-0,3 мм. Форма тіла нагадує підошву туфлі. Зовнішній щільний шар цитоплазми (пеллікула) включає знаходять під зовнішньою мембраною плоскі мембранні цистерни ( альвеоли), мікротрубочки і інші елементи цитостокелену.На поверхні клітини в основному поздовжніми рядами розташовані вії, число яких — від 10 до 15 тис. У підставі кожної вінки знаходиться базальне тільце, а поруч — друге, від якого вія не відходить. З базальними тільцями у інфузорій пов’язана інфраціліатура — складна система цитоскелету. У туфельки вона включає відходять назад посткінетодесмальние фібрили і радіально розходяться поперечно покреслені філаменти. Біля підстави кожної вінки мається впячивание зовнішньої мембрани — парасомальний мішечок.
Між віями розташовані дрібні веретеновідние тільця — тріхоцісти, які розглядаються як органоїди захисту. Вони розташовані в мембранних мішечках і складаються з тіла і наконечника. Тіло має поперечну смугастість з періодом 7 нм. 
У туфельки 2 скоротливі вакуолі в передній і задній частині клітини. Кожна складається з резервуара і відходять від нього радіальних каналів. Резервуар відкривається назовні порою, канали оточені мережею тонких трубочок, по яких рідина надходить у них з цитоплазми. Вся система утримується в певній ділянці цитоскелетом з мікротрубочок.
У туфельки є два різних за будовою і функціями ядра — диплоїдний мікронуклеус (мале ядро) округлої форми і поліплоїдний макронуклеус (велике ядро) бобовидной форми.
4,5(68 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ