М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
viktoriya212
viktoriya212
30.10.2020 12:07 •  Биология

Опишите цикл развития малярийного плазмодия. ( биология, а. а. вахрушев, 7 класс, стр. 64, рисунок # 10.3)

👇
Ответ:
paatalizip08mh2
paatalizip08mh2
30.10.2020

кусает человека и впрыскивает ему спорозиты в кровь - спорозиты проникают к кровь и заражают гелатоциты - бесполое размножение! митоз -разрушение клеток печени, мерозиты выходят - половое размножение! мейоз, да - производство гаметозит - передача комару ( комар глотает плазмодия ы ) - гаметы размножаются мейозом - миграция через стенки средней кишки, образование ооцист - развитие спорозитов - кусает человека и впрыскивает ему спорозиты в кровь


4,4(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vadimamaniya
vadimamaniya
30.10.2020

В природе каждый вид животных заселяет определенную_территорию, которая удовлетворяет потребностям этого вида. Территория обитания вида, регион, где вид может обитать в связи с наличием подходящих для него условий, называется ареал_. Внутри __ареала_могут быть самые разнообразные преграды: реки,__горы__ареалы,пустыни__ и т.д. Все эти препятствия могут мешать свободнуму скрещиванию ареала__с_ареалом__между группами особей одного и того же вида. Такие относительно изолированные группы особей одного вида принято называть_популяциями. Для различных _популяций__характерны различные_территории.

Объяснение:

4,8(24 оценок)
Ответ:
PRO100RAMZAN
PRO100RAMZAN
30.10.2020

Відповідь:

Пояснення:

Вушна́ сі́рка (лат. cerumen) — жовто-коричнева змазкоподібна секреція, що виробляється сірчаними залозами слухового проходу у вухах людей та інших ссавців. Вушна сірка служить для очищення й змащення слухових каналів, а також являє собою захист від бактерій, грибків та комах.

Надлишок вушної сірки може притиснути барабанну перетинку й призвести до часткової втрати слуху, а також шуму у вухах, запаморочення, блювоти й судом.

Опис

У зовнішньому вусі близько 2000 сірчаних залоз, які виділяють 12-20 мг вушної сірки на місяць. Сірка складається з білків, жирів, вільних жирних кислот, мінеральних солей. Частина білків є імуноглобулінами, які виконують захисну функцію. pH вушної сірки дорівнює 4-5, що протидіє розвитку бактеріальної та грибкової флори. Крім того, до складу сірки входять відмерлі клітини, шкірне сало, пил та інші включення. До фізіологічних функцій вушної сірки належить також зволоження та захист шкіри зовнішнього слухового проходу. Вушна сірка разом з акумульованими на ній забрудненнями природним чином виводиться із слухового проходу назовні жувальними рухами. Однак, у значної кількості людей є природна схильність до гіперсекреції сірки, а також особлива (частіше — просто вузька) форма вушного проходу, яка не сприяє ефективному видаленню сірки. Основна причина гіперсекреції — подразнення шкіри слухового проходу. Гіперсекреція найчастіше виникає у людей, які користуються різними слуховими приладами, а також ватяними паличками. У результаті хронічного подразнення слухового проходу сірка накопичується й забиває слуховий прохід.

Найпопулярніше у населення видалення надлишків сірки — використання ватних паличок, але ефект буде повністю протилежним[1]. Це пов'язано з порушенням природного механізму самоочищення внаслідок впливу ватною паличкою. Паличка у будь-якому випадку буде сприяти зсуву сірки до барабанної перетинки. Отже, застосування ватних паличок з профілактичною метою лише збільшує ризик утворення корку, як за рахунок подразнення шкіри слухового проходу, так і за рахунок «утрамбування» вже утвореної сірки.

4,6(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ