На переднем конце тела расположена головка, имеющая органы прикрепления: присоски и крючья.
Жизненный цикл: попадание созревших яиц из кишечника основного хозяина (человека) в организм промежуточного хозяина (свинья, корова к примеру поела траву) => выход из яиц личинок с крючьями - онкосфер => проникновение онкосфер через стенку кишечника в кровеносное русло => поражение онкосфер в мышцы, мозг, печень промежуточного хозяина => превращение онкосфер в финны (в мясе) => попадение финн в кишечник основного хозяина.
Если человек съест плохо проверенное или прожаренное мясо, то велика вероятность попадания бычьего цепня в организм.
Російське слово «акула» походить від давньоісландської «hákall»[3][4]. Найдавніші представники існували вже близько 420-450 млн років тому[5][6][7].
До теперішнього часу відомо більше 450 видів акул: від глибоководної дрібної Etmopterus perryi, довжиною лише 17 сантиметрів, до китової акули (Rhincodon typus) — найбільшої риби (її довжина досягає 20 метрів). Представники надотряда широко поширені в морях і океанах, від поверхні до глибини понад 2000 метрів. В основному мешкають в морській воді, але деякі види здатні жити також і в прісній. Більшість акул відносяться до так званих цим хижакам, але 3 види — китова, гігантська і великорота акули — фільтратори, вони живляться планктоном, кальмарами і дрібними рибами.