М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
marmishenka
marmishenka
14.11.2022 22:59 •  Биология

Будь ласка)) чому при перетисканні пальця аптечним гумовим кільцем гаються почервоніння, потім — побіління пальця, затерпання та погіршення чутливості? чим викликані такі зміни?

👇
Ответ:
sалаьы
sалаьы
14.11.2022
потому что кровь не поступает в конец пальца.
4,5(59 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mspak02
mspak02
14.11.2022

Як людина використовує дріжджі. Дріжджі здатні без участі кисню розкладати цукри до спирту та вуглекислого газу, завдяки чому отримують необхідну їм енергію. Ще з давніх часів людина звернула увагу на цю властивість дріжджів. їх використовують для отримання спирту, в хлібопекарській та пивоварній промисловості. Цікаво знати, що пивні дріжджі багаті на вітаміни. Як ви знаєте, вітаміни необхідні для нормального росту й розвитку нашого організму. Препарати із сухих пивних дріжджів можна придбати в аптеках. Такі самі вітамінні препарати на основі дріжджів використовують і для свійських тварин. Певні види дріжджів людина використовує для виготовлення харчових добавок, багатих на білки. Дріжджові добавки використовують і при виготовленні кормів для тварин. Це так звані кормові дріжджі. Деякі види дріжджів застосовують для очищення забруднених нафтою водойм. Цікаво знати, що останнім часом певні культури дріжджів використовують для отримання сучасного недорогого біологічного палива. Його виготовляють з рослинного матеріалу — соломи чи відходів деревообробної промисловості. У нашому організмі, зокрема кишечнику, зазвичай мешкають дріжджі роду Кандида і не завдають йому шкоди. Але в разі масового розмноження вони можуть спричинити захворювання у людей з послабленою імунною системою. Наприклад, за тривалого вживання антибіотиків. Таке захворювання має назву молочниця. При цьому уражуються нігті, слизові оболонки рота та інших органів. Ефективним засобом для профілактики розмноження грибів роду Кандида в кишечнику є регулярне вживання йогуртів та інших молочнокислих продуктів, які містять корисні для нашого організму бактерії.

P.S. сорі, що без розділових знаків

4,5(36 оценок)
Ответ:
kushtueva
kushtueva
14.11.2022

1) экологические факторы--это компоненты окружающей среды, влияющие на живой организм.

Абиотические (факторы неживой природы):

а) климатические - условия освещенности, температурный режим и т. п.;

б) эдафические (местные) - водоснабжение, тип почвы, рельеф местности;

в) орографические - воздушные (ветер) и водные течения.

Примеры: рельеф, температура и влажность воздуха, освещенность, течение и ветер.

Биотические факторы - это все формы воздействия живых организмов друг на друга:

Примеры: микроорганизмы, животные и растения.

Антропогенные факторы - это все формы деятельности человеческого общества, приводящие к изменению среды обитания других видов или непосредственно сказывающиеся на их жизни. Воздействие этой группы экологических факторов стремительно возрастает из года в год.

Примеры: строительство дорог, распашка земель, промышленность и транспорт.

2) хоз деятельность человека пагубно влияет на растения и другие организмы. Это выражается в исчезновении многих видов растений и других организмов. Многие организмы исчезли, некоторые находятся на грани исчезновения.

Всё вызвано тем что человек нарушает природный баланс.

3) строить отношения нужно на том чтобы человек существовал в некой гармонии с природой, использовал её ресурсы правильно и рационально. Беречь окружающую среду.

4,4(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ