М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Str1x0
Str1x0
26.06.2020 05:04 •  Биология

Что вырастет из вегетативной почки? ; что развивается из цветочной почки?

👇
Ответ:
SaharKchayu
SaharKchayu
26.06.2020
Из вегетативных почек вырастают листья,побеги,а также имеют заостренную верхушку.
Из цветочных почек могут развиться или только цветки, которые после оплодотворения образуют завязь, или цветки и листоносный побег. Цветочные почки, из которых развиваются только цветки, называются чистыми цветочными почками. Если же наряду с цветками из почек возникает и побег, то такие почки называются смешанными, а побеги, появившиеся в пазухах прицветковых листьев, - побегами замещения. За счет побегов замещения смешанных почек продолжается рост и плодоношение в последующие годы. Все, что развивается из чистых цветочных почек, отмирает в том же вегетационном периоде, не образуя почек к развитию на следующий год.
4,4(92 оценок)
Ответ:
lyisa
lyisa
26.06.2020
Из вегетотивной почки выростает фасоль
4,5(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
elina18121959
elina18121959
26.06.2020

Формування зародка із зиготи починається ще в матковій трубі. У ній відбувається поділ зиготи, діляться й клітини, які утворилися внаслідок цього. Так формується багатоклітинний зародок, що складається з диплоїдних клітин. Через деякий час клітини ембріона спеціалізуються: одні з них утворюють його оболонки, які беруть участь у забезпеченні умов існування зародка, інші формують тканини й органи нового організму.

Протягом 6-9 днів зародок рухається до матки. У цей час він росте і розвивається, використовуючи запас поживних речовин яйцеклітини. У матці відбувається імплантація — проникнення ембріона у внутрішній шар її тканин, до якого зародок прикріплюється виростами своєї зовнішньої оболонки. Прикріпившись, ембріон починає отримувати поживні речовини з організму матері.

Объяснение:

4,7(39 оценок)
Ответ:
vladys13
vladys13
26.06.2020

Порушення та деградація місць перебування спричиняє найбільш негативний вплив на всі групи тварин. Він загрожує 67 % загальної кількості всіх рідкісних і зникаючих видів тварин. До цього фактора відносяться інтенсифікація ведення сільського господарства; вирубування лісів; будівництво меліоративних споруд та осушувальна меліорація; випалювання рослинності та антропогенні лісові пожежі; розширення забудови; природні явища.

Вирубування лісів, розорення степів, осушення боліт, спорудження водосховищ, каналів, прокладання автошляхів та залізниць, ліній електропередач, побудова міст, промислових об’єктів, розробка корисних копалин відкритим тощо докорінно змінюють екосистеми. Для тварин, що пристосовувалися до певних умов протягом тисячоліть, такі різкі зміни виявляються несприятливими, і вони або повністю зникають, або ж стають рідкісними.

Объяснение:

4,7(56 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ