М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Морфологическая адаптация зайца-беляка

👇
Ответ:
lolowkaujw
lolowkaujw
25.02.2021
Основным изменением является наличие белой шкуры.Заяц более незаметен в снегу (защита от хищников).Также толщина шкуры больше (защита от низких температур)
p.s. Поставьте лучший ответ...
4,5(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ivantitov2002
ivantitov2002
25.02.2021

Відповідь:

Хламідомонада - рід одноклітинних рослин із відділу зелені водорості. Даний рід об'єднує понад 500 видів, переважна більшість з яких мешкають у прісних водоймах. Найчастіше це дрібні, добре прогріті, брудні водойми. Деякі форми хламідомонади можуть існувати в грунті, на поверхні снігового покриву, льоду, провокуючи їх цвітіння (наприклад, хламідомонада сніжна). У країнах СНД зустрічається близько 100 видів.

Будова. Типовий представник роду - це одноклітинна водорість частіше видовженої грушоподібної форми, іноді округлої або овальної. До переднього, кілька витягнутого краю клітини прикріплюються два джгутики, завдяки яким клітина здатна пересуватися в товщі води. Водорість покрита відносно міцною пектиновою оболонкою. У цитоплазмі є фоторецептор - світлочутливе вічко. Характерна наявність двох скоротливих вакуолей. Основною функцією їх є видалення надлишку води, яка постійно надходить у клітину з навколишнього простору, з метою регуляції внутрішньоклітинного тиску. Більшу частину клітини займає хроматофор у вигляді чаші. Крім здійснення фотосинтезу, його важлива функція - відкладення запасної органічної речовини - крохмалю.

Пояснення:

4,6(80 оценок)
Ответ:
ErkeSapieva
ErkeSapieva
25.02.2021

Вирощуванням грибів у наші дні займаються як великі підприємства, так і приватні особи на власних присадибних ділянках. Найбільш легко піддаються розведенню і не вимагають надто ретельного догляду печериці, шіїтаке, гливи й опеньки. Також у них на рівні якісні та смакові характеристики.

Гриби не рослини, і потребують інших умов для оптимального росту. Рослини розвиваються за до фотосинтезу, процесу що перетворює атмосферний діоксид вуглецю у вуглеводи, особливо в целюлозу. В той час як сонячне світло є джерелом енергії для рослин, гриби отримують всю свою енергію і матерію для росту з свого середовища росту, через біохімічний процес розкладання.

Замість насіння, гриби розмножуються безстатевим шляхом за до спор. Всі технології вирощування грибів, потребують правильного поєднання вологості, температури, субстрату (середовища росту) і інокуляту (ікри чи стартової культури).

Гриби можна вирощувати на колодах, що розміщуються на відкритому повітрі в стосах або купах, як це відбувається уже сотні років.

4,5(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ