М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
olya0611
olya0611
25.12.2021 04:37 •  Биология

Водные животные которые дышат жабрами. 5-10 примеров

👇
Ответ:
vqhboqvqw
vqhboqvqw
25.12.2021
Форель, треска, моллюск перловица, головастик, морская звезда, морской ёж, щука, сёмга, окунь, сом.
4,7(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SuperZadrot200
SuperZadrot200
25.12.2021
Холера — это острое инфекционное заболевание, относящееся к особо опасным инфекциям. Из-за в короткое время поражать значительное количество людей (вызывать эпидемии) и 50-процентнойсмертности при отсутствии лечения может рассматриваться в качестве биологического оружия. Возбудителем холеры является холерный вибрион (Vibrio cholerae)— слегка изогнутая палочка, отдаленно напоминающая запятую. Вибрионы оснащены жгутиками, что позволяет им очень быстро передвигаться. Микроорганизм был открыт известным немецким ученым Робертом Кохом в 1883 году. Лучше всего вибрион размножается при температуре 30-40°С, поэтому его особенно много в водоемах Индии, Азии и Африки. Возбудитель практически мгновенно погибает при кипячении, при температуре 50 С — в течение 30 минут. Не выносит микроб и высушивание, а прямые солнечные лучи убивают его в течение часа. На поверхности овощей и фруктов, например, арбузов, вибрион может жить до 5 суток. Единственный источник распространения инфекции — больной человек. Классическая картина холеры — это частый, до 10 и более раз в сутки, понос. Потеря жидкости колоссальна — до 20 литров в сутки, причем в каждом миллилитре содержится до миллиарда вибрионов. В результате массивной потери жидкости происходит сгущение крови и обезвоживание организма. Состояние больного быстро и резко ухудшается. Из-за потери с жидкостью микроэлементов появляются мышечные судороги, чаще всего — начиная с икроножных мышц. Основа лечения — восполнение потери жидкости и микроэлеметов, поддержание водно-электролитногои кислотно-щелочного балансов в организме. Антибиотики — лишь дополнительное средство лечения, вибрион до сих пор чувствителен к обычному тетрациклину. Благодаря комплексной терапии смертность от холеры в настоящее время не превышает 1%. Основные меры профилактики при посещении неблагоприятных по холере районов — мыть руки перед едой и приготовлением пищи, а также после посещения туалета. Пить только кипяченую воду, овощи и фрукты после мытья проточной водой обязательно обдавать кипятком; исключить покупку продуктов у случайных лиц; купаться только в разрешенных местах.
4,8(36 оценок)
Ответ:
freddylolbrO
freddylolbrO
25.12.2021

Відповідь:

Ще холодні в лісі ранки,  

                                                    Сніг ще в лузі дотліва,

                                                    Та розкрила на світанку

                                                     Сині очі сон-трава.

 

                                                                 Ще можливі віхоли, нічні заморозки, холоднеча, але  

квітка сон-трава цього не боїться, вона завбачливо "утеплилась" щільним шаром м'якеньких срібних волосків, наче закуталась в хутряну шубку.

           Назву свою - сон-трава (або л) - рослина дістала через те, що її квітки в негоду і холод закриті, наче сплять, або через те, що використовували це зілля в народній медицині як снотворний засіб.  

бабочки в полете

ЛЕГЕНДИ

1) Колись давно навесні молода вродлива дівчина пішла до лісу на­збирати квітів. І так вона захопилася красою лісу, що зайшла в са­му гущину, де жив лісовий дух.

Побачивши красуню, він вирішив заманити її ще далі та назавжди залишити в себе. Перетворився він на молодого парубка й каже: «Залишайся зі мною. Я — цар. Мені все підвладно!» А дівчина вже мала нареченого у своєму селі та й відмовила лісовику.

Розгнівався лісовий дух, став старим дідом і закричав: «Усе одно ти будеш зі мною та ніколи не вийдеш із мого дрімучого царства!».Напустив він на красуню чари сну. Зімкнула вона очі, упала не­притомною й розчинилася...

А на тому місці з'явилися квіти дивної краси. Називати їх стали сон-травою.

2) Польська легенда розповідає, що одного разу восени мисливець побачив, як ведмідь викопав якийсь корінь, лизнув його та пішов у барліг.

Цікаво стало мисливцеві, він і собі лизнув корінь... та заснув міцним сном.

Пробудився бідолага аж навесні. Вийшов із лісу, а люди в полі вже орють землю й сіють хліб! Прийшов у село, а рідня його поминає як по­мерлого. Зраділи родичі, а старий знахар сказав: «Не то був ко­рінь, а сон-трави».

Сон-трава в фольклорі

Сон-трава вважалася магічною рослиною. Вірили, що заснувший у ній буде наділений даром передбачення.  Якщо її на ніч покласти під подушку, то неодмінно насниться віщий сон.  

Говорили, що за сон-травою в ліс потрібно йти тільки з чистими помислами. Зривати квіти радили в тиші, загадуючи при цьому своє найзаповітніше бажання.

Використання в медицині

    Сон-трава л) — не тільки гарна рослина, а ще й лікарська. У народній медицині використовують траву лу, яку збирають під час цвітіння та викопують кореневища.

Відварами із сон-трави лікують безсоння, нервові захворювання, бронхіт, хвороби нирок тощо. Ліки із сон-трави вбивають мікроби.  

Але слід пам'ятати, що рослина отруйна!

  При потраплянні на шкіру її сік викликає появу пухирів і навіть може викликати нариви. Потрапляння всередину спричиняє запалення нирок, шлунка й зупиняє серце.

  Лікуватися сон-травою треба вміти.  

Не знищуй первоцвіти!

красная книга сон трава

      Рослина дуже декоративна, і шкода, що її бездумно нищать, зриваючи оберемками, тому все рідше трапляється ця весняна красуня у наших лісах.

      Якщо вам подобається квітка, то рослину можна виростити на підвіконні або клумбі.Сон-траву можна розмножувати насінням, а також частинами кореневища.сон трава фото

       На одному місці вона може рости понад десяти років. Сіянці починають цвісти на другому-третьому році життя.

Пояснення:

4,5(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ