М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
qsn50857
qsn50857
28.04.2022 00:28 •  Биология

Чому буква,яку ви написали слиною, стала синьою (або іншого кольору,не пам'ятаю,який вона говорила.,ви знаете)? як ферменти слини діють на крохмаль? яка умова потрібна для того,щоб ферменти слини діяли ефективно? чому клаптики тканини зафарбувалися в темно - фіолетовий колір?

👇
Ответ:
mnl39
mnl39
28.04.2022
Літера не змінила кольору, оскільки крохмаль розщепила амілаза слини. На крохмаль діє амілаза, мальтаза. Умови - це температура 36.6, тобто температура тіла. Решта тканини стала фіолетовою, бо крохмаль вступив у реакцію з йодом
4,4(26 оценок)
Ответ:
Timoxin
Timoxin
28.04.2022
Амілаза розщеплює крохмаль,
потрібна температура 37*С  
4,4(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Crazs
Crazs
28.04.2022

Объяснение:

Справді, нервові клітини діляться (і, значить, комбінації їх відновлюються) лише у примітивних тварин. У вищих вони втрачають здатність до ділення на відносно ранніх стадіях розвитку. Причини цього ще не з’ясовані. Можна лише висловити припущення, що ця здатність стає непотрібною і тому втрачається в процесі еволюції. Ми повинні пам’ятати, що нервова клітина “працює” у взаємодії з іншими, як логічний елемент ЕОМ. У процесі життя організму в ньому накопичуються структурні зміни, необхідні для виконання певної функції. В геномі клітини вони не закодовані і у спадок під час поділу не передаються. Тому нова клітина не може замінити втрачену. Мабуть, це загальний принцип для клітин, які в сукупності діють як єдине ціле. Наприклад, клітини печінки зберігають значну автономність і здатні до поділу. А ось клітини серцевого м’яза сполучаються між собою чисельними зв’язками. Так забезпечується синхронність їх скорочення і розслаблення. Зате вони і не діляться, і не відновлюються: місце, вражено при інфаркті, зарубцьовується сполучною тканиною. Еволюція пішла в цьому випадку іншим шляхом – шляхом багатократного збільшення надлишковості. Для забезпечення нормальної нервової діяльності достатньо небагато відсотків від їх загальної кількості, причому на все життя.

4,8(39 оценок)
Ответ:
JessyMurMur
JessyMurMur
28.04.2022

1.Тут есть три варианта :

1.В канале молнии происходит синтез оксидов азота, которые превращаются в азотную кислоту, ассимилируемую почвенным поглощающим комплексом.

2.Клубеньковые бактерии.

3.Синтез аммиака, а из него всех остальных азотных удобрений человеком.

2.Растения получают только 30-66% от внесенного азота. Вместо азотных удобрений можно удобрять сульфатом аммония и сернокислым аммонием. Его получают путем улавливания серной кислотой аммиака из коксохимических Сульфат аммония имеет слабую гигроскопичность, не слеживается при хранении и может транспортироваться без упаковки. Аммонийный азот удобрения обменно поглощается почвенными коллоидами, медленнее нитрифицируется и не вымывается, поэтому сульфат аммония целесообразно применять в условиях орошаемого земледелия под рис и хлопчатник, а также в субтропической зоне для удобрения чая и других культур.

Так же, почву можно удобрять: безводным и водным аммиаком, фосфорными удобрениями, калийными удобрениями, сульфатом калия и сернокислым калием.

4,5(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ