М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
yuljasha1982p0bvky
yuljasha1982p0bvky
03.09.2021 21:23 •  Биология

1. берете правильный ответ кость - ткань а-эпительная б-нервная в-соединительная г-поперечнополосптая мышца 2. уберите лишнее а) локтевая, плечевая, бедренная, таковая. б) лопатка, затылочная, именная, бедренная. 3. закончите предложение а) скелет головы - б) скелет туловища состоит из грудной клетки в) кости бывают

👇
Ответ:
tetysheva09
tetysheva09
03.09.2021

2а таковая(такой нет кости)
2б именная(такой тоже нет)
3а череп(если продолжить, то он состоит из 2-х отделов:лицевой и мозговой. Можно описать все кости, которые входят в состав отделов)
3б позвоночника
3в трубчатые и плоские
4,7(16 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
AliceStilinski
AliceStilinski
03.09.2021

Объяснение:

Якщо розглянути під мікроскопом тонкий зріз, взятий з будь-якого органу людини, то можна побачити, що наше тіло, подібно тваринним і рослинним організмам, має клітинну будову. До недавнього часу клітку вивчали за до світлового мікроскопа, що дає збільшення до двох тисяч разів. Але після того як був сконструйований електронний мікроскоп, що дозволяє досягати збільшення до мільйона разів, дослідники почали проникати в найтонші деталі надзвичайно складної будови клітини.

При копировании материала, ссылка на источник обязательна: https://apriori-nauka.ru/uk/prevention/kakie-organoidy-mozhno-uvidet-v-mikroskop-kontrolnaya-rabota-po.html

4,8(44 оценок)
Ответ:
AlexSubbotin11
AlexSubbotin11
03.09.2021

ответ: Шимпанзе за чвоєю генетикою близькі до людини. Під час за дитинчатами шимпанзе, що ростуть у неволі, люди могли порівняти, наскільки розвиток здібностей мавп відрізняється від розвитку здібностей у дітей. Шимпанзе вправно користувалися предметами повсякденного вжитку, такими, як горщики, чашки, столове приладдя, двері, ключі, меблі, книжки для розфарбовування та гральні карти. Спочатку вони вчилися цьому навіть швидше, ніж діти. Шимпанзе розрізняли, якими предметами і в якому випадку необхідно користуватися. Вони розкладали на підносах предмети, сортуючи їх за кольором, величиною і формою. Це свідчить про розвинене абстрактне мислення. Крім того, шимпанзе добре справлялися з вирішенням практичних завдань. Учені провели серію експериментів, помістивши за ґрати клітки банан, дістати який мавпа могла тільки скориставшись покладеною в клітку палицею. Варто відзначити, що у випробовуваних мавп вже був досвід спілкування з палицею. У конкретних ситуаціях мавпи вдавалися до до палиць різної довжини. У найскладнішому експерименті тварини повинні були самі зробити довгу палицю, з'єднавши дві короткі. У природі шимпанзе також використовують підручні засоби - вони дістають комах за до паличок. Маніпулювати паличками мавпи починають у найранішому дитинстві, наслідуючи своїм батькам. Здібності до навчання мають також щури, кішки і навіть голуби. Але тільки примати можуть користуватися потрібними знаряддями праці і творчо підходити до вирішення завдань. Унікальні здібності мають дельфіни, які так само, як шимпанзе та горили, впізнають своє відображення в дзеркалі.

Объяснение:

4,4(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ