Людські м'язи ... як багато ми знаємо про них? Яке значення вони мають для нас і як же все-таки їх розвинути? Ці питання вже давно хвилюють людей, що піклуються про своє тіло і прагнуть до самовдосконалення. Всі кістки людини покриті м'язовими волокнами, які в деяких ділянках товщають, а в деяких залишаються тонкими. Яку роль вони відіграють в нашому житті? Відповідь проста: завдяки м'язам ми може вільно пересуватися, здійснювати будь-які довільні рухи кінцівками. Чим сильніше розвинений м'язовий покрив у людини, тим легше йому даються різного роду фізичні вправи, включаючи біг і звичайну ходьбу. Чи не тренуючи і не розвиваючи їх, людина все важче переносить фізичні навантаження, аж до труднощі пересуватися, тому м'язам необхідна регулярна тренування, нехай навіть і незначна. Так як же варто тренуватися? Багато журнали про здоров'я і спорт пропонують величезну кількість методик і різних вправ для зміцнення тіла, а деякі навіть називають їх кращими.
Плодородие почвы почвы удовлетворять потребность растений в элементах питания, влаге и воздухе, а также обеспечивать условия для их нормальной жизнедеятельности. Это эмерджентное свойство почвы: оно появляется только при взаимодействии её компонентов. Почва состоит из перегноя, воды, воздуха, глины и песка. На её плодородие существенно влияет содержание азота, фосфора, калийных солей и других веществ.
Удобре́ния — вещества для питания растений и повышения плодородия почв[1]. Их эффект обусловлен тем, что они предоставляют растениям один или несколько дефицитных химических компонентов, необходимых для их нормального роста и развития.
Культивация — в сельском хозяйстве — приём поверхностной обработки почвы, обеспечивающий её рыхление (без оборачивания) и выравнивание поверхности с одновременным подрезанием сорняков.
Подкормка растений — внесение удобрений под сельскохозяйственные культуры в период их вегетации[1]. В этом состоит её отличие от основного удобрения, которое вносится до начала вегетационного периода
(это мое мнение...Я в себе не уверена)