М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Aituar2007
Aituar2007
04.05.2023 08:06 •  Биология

Кареглазая девушка и голубоглазый юноша вступили в брак. через год у них родился голубоглазый сын. каковы генотипы родителей?

👇
Ответ:
MaximRomanenko
MaximRomanenko
04.05.2023
Фенотип Ген Генотип
карий        А     АА,Аа
голубой      а     аа
Решение
Р мать Аа * отец аа
G       А. а            а
F1 Аа, аа
    кар.  голуб.
       50%  50%
ответ: генотип матери Аа, генотип отца аа
4,5(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Кров - липка, солонувата на смак рідина, що циркулює по кровоносній системі та об'єднує весь організм в єдине ціле. В організмі людини кров становить 7,7% від загальної маси тіла. Швидка втрата 1/3 частини крові є небезпечною для життя людини

Кров - рідка сполучна тканина.

Механізм формування

Еритроцит зовні вкритий мембраною, а всередині майже повністю заповнений білковою речовиною - гемоглобіном (Нв). Нв складається з білка глобіну (600 Н) і залізовмісної сполуки - гемму (Ч, А. Fe) (С3032 Н4816 О872 N780 S8 Fe4). В 1 л крові міститься 140-160 г Нв.

Основна функція Нв - транспортування кисню від легенів до тканин. У легенях під час вдиху Нв тимчасово з'єднується у нестійку сполуку, що називається оксигемоглобіном (Нв + О2 → НвО2). Кров, яка насичена О2 - артеріальна, має яскраво-червоний колір. У тканинах Нв приєднує СО2 (Нв + СО2 → НвСО2 - карбгемоглобін, також нестійка сполука). Кров насичена СО2 - венозна, темно-червоного забарвлення (10% СО2 переносить

В 1901 році австрійський вчений Ландштейнер, а після нього чеський медик Янський довели, що в людей існують 4 основні групи крові, які успадковуються від батьків за певними законами генетики. Їх позначають І (О), ІІ (А), ІІІ (В), ІV (АВ). В Європі найчастіше трапляються перша - 46%, друга - 42%, рідше третя - 9%, найрідше - четверта 3%.

Групова належність крові залежить від особливих склеювальних речовин (білків) - аглютиногенів (А і В), що містяться в еритроцитах, та аглютинінів (λ і β), що є у плазмі крові.

В крові одної особи ніколи немає збігу однойменного аглютиніну й аглютиногену (λ з А, β з В), помилкове змішування їх під час переливання крові приводить до склеювання або аглютинації еритроцитів і наступного гемолізу з утворенням токсичних речовин.

Групи крові

Аглютиногени в еритроцитах

Аглютиніни в плазмі

І (О)

Немає

λ і β

ІІ (А)

А

β

ІІІ (В)

В

λ

ІV (АВ)

АВ

немає

4,8(67 оценок)
Ответ:
Sveto4ka342
Sveto4ka342
04.05.2023
Кольчатые,ибо у них развита кровеносная система-замкнутая,выделительная система- метанефридиальная,нервная система-окологлоточное нервное кольцо+брюшная нервная цепь,а нервное кольцо включает в себя: 2 надглоточных +2 подглоточных .пищеварительная система: рот-глотка-зоб(там находиться известковый фермент,позволяющий переваривать мин. в--средняя кишка-задняя кишка-анальное отверстие.кровеносная система включает себя: 1)спинной сосуд; 2)брюшной сосуд,их обволакивает кольцевой сосуд,и разбросаны капилляры.\
4,6(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ