ответ:
на
все мы сталкиваемся с мусором. и перед нами стоит огромная - не мусорить. мусор загрязняет нашу природу и мешает людям вести здоровый образ жизни. и чтобы предотвратить это нужно бороться с ним.прекрасное решение мусорной проблемы-ее переработка.при переработке мусора мы не только природе,но и получаем пользу от нового изобретеяния,сделанного из фантика,сломанной машинки или из других вещей. этим самым мы даём всем изобретениям вторую жизнь. и если мы будем все больше очищать наши участки от мусора,мы получим здоровье,силу,а главное - мы спасём природу от всей этой мертвой техники,и подарим приборам новую жизнь!
на твоей
всі ми стикаємося зі сміттям. і перед нами стоїть величезне завдання - не смітити. сміття забруднює нашу природу і заважає людям вести здоровий спосіб життя. і щоб запобігти цьому, потрібно боротися з ним.прекрасне рішення сміттєвої проблеми - її переробка.при переробці сміття ми не тільки ємо природі,але і отримуємо користь від нового винаходу,зробленого з фантика, зламаної машинки або з інших речей. цим самим ми даємо всім друге життя. і якщо ми будемо все більше очищати наші ділянки від сміття,ми отримаємо здоров'я,силу,а головне - ми врятуємо природу від всієї цієї мертвої техніки,і подаруємо приладів нове життя!
объяснение:
Пузанок азовський (Alosa tanaica) — вид оселедців, поширений в Азовському морі в східній половині Чорного моря, на захід до Кара-Дагу і на південь до Батумі та північно-західній половині — біля українського та румунського узбережжя.
Довжина до 20 см, звичні 14...16 см, вага до 60 грам, зябрових тичинок 62...85. Зимує в Чорному морі поблизу кавказького, українського та румунського узбережжя.
Напівпрохідна риба, що розмножується в низинах річок. Крізь Керченську та Кінбурнську протоки проходить навесні, в березні-квітні, а восени йде назад, на зимівлю. У квітні входить для ікрометання в пониззя Південного Бугу, Дону, Кубані, частково в Таганрозьку затоку перед гирлом Дону. Нерест відбувається приблизно з початку травня до початку липня, коли вода досягає +15°С. Статевої зрілості досягає в два роки, рідше в однорічному віці. Плодючість — 12...39 тис. ікринок.
Риба, що віднерестилася, скочується в пониззя Південного Бугу, Дону, в Дніпровсько-Бузький лиман, Таганрозьку затоку. У морі харчується різноманітним зоопланктоном (ракоподібними), личинками комах та дрібною рибою.