М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Anastasia191327
Anastasia191327
17.08.2022 07:59 •  Биология

Как белка при к среде обитания?

👇
Ответ:
grekorim1998a
grekorim1998a
17.08.2022
Её хвост служит ей парашютом, так что если она упадёт, то не сдохнет :D. у белки плотный шерстяной покров, так что зимой она не мёрзнет. так же белка делает припасы на зиму и как и заяц меняет цвет шубки (не проверенная инфа)
4,4(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
TanyaSha300
TanyaSha300
17.08.2022

ответ:

дихальна система у комах є найточнішим відображенням їхнього способу життя. так як ці істоти весь час знаходяться над землею, дихають вони виключно завдяки трахеям, які у них куди більш розвинені, ніж у інших жителів нашої планети. справедливості заради варто виділити, що існують деякі надкласса комах, які живуть у водному середовищі, або ж частенько там бувають. в такому випадку дихальна система

отже, дихальна система у комах представляється нам у вигляді трахей. від них виходять численні розгалуження, які поширюються по всіх життєво важливих органів і систем тільця. все тіло, за винятком голови (чи то пак грудний відділ і черевце) покрито вихідними отворами - дихальцями. саме вони утворюють трахейну систему, завдяки якій більшість комах можуть дихати через поверхню свого тіла. відзначити варто, що ці дихальця надійно захищені від подразників зовнішнього середовища спеціальними клапанами. вони швидко реагують на надходження повітря завдяки добре розвиненим м'язам. також важливо знати, що дихальця знаходяться на боках кожного сегмента тіла. розмір їх отворів регулюється, за рахунок чого і змінюється трахейне.

объяснение:

4,6(63 оценок)
Ответ:
стефания31
стефания31
17.08.2022

Объяснение:Гниття́, або гуміфіка́ція — процес, який, на відміну від тління, протікає при недостатньому доступі повітря і малій вологості: його уподібнюють неповному згорянню. В результаті гниття органічні речовини рослинних залишків лише частково перетворюються в СО і Н2О, причому одночасно утворюється також невеликий твердий залишок, що містить більше вуглецю, ніж вихідний матеріал. Такі тверді, бурі або чорні горючі речовини, що утворюються в результаті неповного розкладання вищих рослин, називають перегноєм, або гумусом. В природі гумус накопичується у вологому ґрунті полів і лісів, надаючи ним бурий або чорний колір (лісовий торф).

Деяка частина гумусу легко розчиняється у воді, утворюючи колоїдні розчини, відомі під назвою «чорні води». В тропічному поясі «чорні води», що виносяться дощовими опадами з лісів, надають річковим потокам бурого відтінку.

4,7(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ