М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Anonimka89
Anonimka89
03.11.2021 10:20 •  Биология

10 необычных при организмов

👇
Ответ:
соня1581
соня1581
03.11.2021
Большинство хищников имеют маскирующую окраску, чтобы легче было прятаться от добычи так например тигр - полосатый легче прятаться в кустах или лесу, даже кошки и те тоже серополосатые чтоб в траве быть незаметнее. среди растений тоже есть хищники так например росянка - привлекает насекомых капельками смолы в которой насекомые и вязнут.. . есть еще ядовитые растения животные и рыбы они наоборот имеют яркий окрас - как бы отпугивающий и предупреждающий что лучша близко не подходить так например гремучая змея чувствующая приближение опсности начинает греметь своей погремушкой и вообще таких примеров масса можно много чего написать практически о любом животном
4,4(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Природные условия лесной зоны благоприятны для жизни многих животных. Лес предоставляет им корм и убежище. Пищи здесь больше и добывать её можно круглый год. Многие из животных питаются травами, хвоей, побегами кустарников, ягодами, грибамиНе забывайте и про леса Азии, Африки и Америкитам много плодовых деревьев и насекомых ими тоже многие виды животных питаются.. .
Фауна лесная — Среди животных, населяющих леса, надо различать следующие категории: 1) таких, жизнь которых непосредственно связана с лесом и самая организация которых является при к жизни на деревьях; 2) животных, которые хотя и проводят большую часть жизни в лесах, находя там благоприятные условия для существования, но могут жить и вне леса; 3) животных, временно или случайно находящихся в лесах. Конечно, между этими 3 категориями существуют переходы. У животных, при к жизни исключительно на деревьях и принадлежащих к различным классам, отрядам и другим систематическим единицам животного царства, весьма часто существуют общие признаки организации (в окраске и анатомическом устройстве) , обусловливаемые и вызванные сходными условиями жизни, а не естественным родством животных, — характерный пример так наз. конвергенции признаков. Из таких черт организации многих типических представителей лесной Фауна лесная мы рассмотрим следующие.
4,5(38 оценок)
Ответ:
Alexexey132
Alexexey132
03.11.2021
1. Науко́ва тео́рія — це система узагальненого знання, пояснення різнобічності подій, ситуацій, що відбуваються у природі чи суспільстві.

2. Моделювання — це метод демонстрації та дослідження певних процесів, явищ або організмів за до х спрощеної імітації. Він дає можливість вивчати об'єкти та процеси, котрі складно чи неможливо відтворити експериментально, або безпосередньо гати.

3.

4. Біосфера (грец. bios - життя, sphere - куля) - частина оболонок Землі (атмосфера, гідросфера, літосфера), яка населена живими істотами і активно перетворюється ними. Термін "біосфера" ввів австрійський геолог Е. Зюсс.

5. Організми складаються переважно з води, органічних вуглецевих сполук й часто з мінеральних чи посилених мінералами оболонок і скелетів. Усі організми (тварини, рослини, гриби, найпростіші, бактерії, археї) складаються з клітин або мають синцитійну структуру.

6. Рефлекс - реакція на дію подразника за участю нервової системи. Їх поділяють на умовні та безумовні. Умовним рефлексом називають набуту в процесі індивідуальної життєдіяльності реакцію організму на дію подразника.

7. це елементи та зв'язки між ними. ... Система - це внутрішньо організована сукупність взаємозв'язаних елементів, що утворюють єдине ціле і спільно діють для досягнення поставленої мети. Системи оточують нас всюди: кожний предмет, явище, процес - це системи.

8.Гомеостаз -саморегуляция открытой системы сохранять постоянство своего внутреннего состояния посредством скоординированных реакций, направленных на поддержание динамического равновесия.

9. Альгологія - наука, біологія або ботаніка, яка вивчає водорості. За латинською alga перекладається як морська трава, водорості, а по грецьки logos — вчення.
Альгологія це сучасна міждисциплінарна наука. Вона досліджує не тільки біль, але і методики, які дозволяють зняти хворобливі відчуття. Мова йде про хронічного болю, якою мало хто здатний знайти пояснення. Основні напрямки науки альгології це модернізація помпи з анальгетиками. Вона призначена для постійного носіння. Також одне з провідних напрямів це застосування та використання імплантатів спинного мозку на акумуляторах.

10. Молекулярний рівень організації життя
Це специфічні для живих організмів класи органічних сполук (білки, жири, вуглеводи, нуклеїнові кислоти тощо), їх взаємодія між собою і з неорганічними компонентами, роль в обміні речовин та енергії в організмі, зберіганні спадкової інформації та її передачі.

11. Жи́влення — процес отримання із навколишнього середовища і засвоєння організмом речовин та енергії, що використовуються ним для підтримання життєдіяльності, росту та розмноження. У процесі історичного розвитку (філогенезу) виникло кілька груп організмів, що відрізняються за типом живлення і особливостями обміну речовин.

12. Популяція — сукупність організмів одного виду, що займають обмежений ареал (територія поширення якогось об'єкта або явища) та ізольовані від інших популяцій даного виду. Цей термін використовується в різних розділах біології, екології, антропології, демографії, медицини та психометрики.
4,8(26 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ