Основні ароморфозы в еволюції рослин Різноманітність комбінацій морфологічних і фотосинтезуючих властивостей призвело до виникнення різних відділів водоростей. Однак справжні тканини у водоростей відсутні, тому вони залишаються первинно-водними організмами. Таким чином, власні ароморфозы у водоростей відсутні. В кінці силуру виникають Вищі (наземні) рослини. Вони відбулися від організмів, близьких до сучасних Харовым водоростей, завдяки виникненню найбільшого ароморфоза – диференційованих тканин. Найбільш примітивні наземні рослини представлені Мохом – Бессосудистыми споровыми рослинами, у яких тканини слабо диференційовані, пагони мають примітивне будова, корінь відсутній. Надалі з'являються всі інші типи тканин, відбувається диференціювання тіла рослин на корінь і пагін. Протягом девону формуються сучасні групи Судинних спорових рослин (Плауни, Хвощі, Папороті) . Однак у спорових рослин відсутня насіння, і спорофіт розвивається слабо диференційованого зародка. Для запліднення необхідна капельножидкая вода, що обмежує поширення спорових рослин. На початку мезозою з'являються перші Голонасінні рослини, які характеризуються рядом ароморфозов: 1. Поява семязачатков (семяпочек) ; в семязачатке розвивається жіночий гаметофит (ендосперм) . 2. Поява пилкових зерен; пыльцевое зерно проростає в пилкову трубку, утворюючи чоловічий гаметофит. В результаті для запліднення капельножидкая вода не потрібна. 3. Поява насіння, до складу якого входить диференційований зародок і ендосперм, який містить поживні речовини для розвитку зародка і проростка. Перші Покритонасінні (Квіткові) рослини з'являються в юрському періоді, а в крейдяному періоді починається їх адаптивна радіація. Покритонасінні характеризуються наступними ароморфозами: 1. Завжди є маточка – замкнутий плодолистик з семязачатками. 2. В більшості випадків є «приманки» для комах – нектар і оцвітина. Це зробило можливим перехід до энтомофилии (запиленню комахами) . Энтомофилия забезпечує точність запилення у межах виду, що робить можливим спільне існування багатьох видів. 3. Є зародковий мішок, структура якого забезпечує подвійне запліднення. В даний час Покритонасінні знаходяться в стані біологічного прогресу. Вони представлені безліччю життєвих форм: дерева, чагарники, ліани, однорічні та багаторічні трави, водні рослини. Особливої різноманітності досягає будову квітки, що сприяє точності запилення і забезпечує інтенсивне видоутворення – до Покрытосеменным належить близько 250 тисяч видів рослин. На! Удачи тебе! Если ты конечно понял что я написал =3!!
При поступлении пищи в ротовую полость она подвергается механическому измельчению зубами, помимо этого на нее действую ферменты слюны Амилаза и Мальтаза которые начинают расщеплять углеводы. рН среды в ротовой полости слабощелочная. Затем пища проглатывается, движется по пищеводу и поступает в желудок, где ферменты ротовой полости уже работать не могут, так как рН желудка кислая. У желудка свои ферменты, а именно пепсин, который расщеплению белков, в так же процессу переваривания пищи соляная кислота выделяемая другими железами желудка. После желудка пища поступает в тонкий кишечник, среда в котором так же как и в ротовой полости имеет щелочную рН. Туда открываются протоки поджелудочной железы и печени. Печень продуцирует желчь, которые эмульгирует жиры, что их лучшему расщеплению и усвоению, железы поджелудочной железы производят много различных ферментов: Липаза - расщепляет жиры, амилаза- углеводы, трипсин - белки, рибонуклеаза - РНК, дезорибонуклеаза - ДНК. В тонком кишечнике процесс химической обработки пищи заканчивается и пища поступает в толстый кишечник.
Изначально. в течение эволюции расы создавались, как при человека к среде обитания. Например, негроидная раса свойственна для жителей южных районов (Африка) темная кожа позволяет легче переносит высокие температуры. Однако. сейчас представители различных рас расселились по всей территории планеты, и имею не одно поколение потомства, то есть, представители той же негроидной расы долгое время уже живут в несвойственных им северных районах, что совершенно не соответствует при их организма к температурам северных широт
Різноманітність комбінацій морфологічних і фотосинтезуючих властивостей призвело до виникнення різних відділів водоростей. Однак справжні тканини у водоростей відсутні, тому вони залишаються первинно-водними організмами. Таким чином, власні ароморфозы у водоростей відсутні.
В кінці силуру виникають Вищі (наземні) рослини. Вони відбулися від організмів, близьких до сучасних Харовым водоростей, завдяки виникненню найбільшого ароморфоза – диференційованих тканин. Найбільш примітивні наземні рослини представлені Мохом – Бессосудистыми споровыми рослинами, у яких тканини слабо диференційовані, пагони мають примітивне будова, корінь відсутній. Надалі з'являються всі інші типи тканин, відбувається диференціювання тіла рослин на корінь і пагін. Протягом девону формуються сучасні групи Судинних спорових рослин (Плауни, Хвощі, Папороті) . Однак у спорових рослин відсутня насіння, і спорофіт розвивається слабо диференційованого зародка. Для запліднення необхідна капельножидкая вода, що обмежує поширення спорових рослин.
На початку мезозою з'являються перші Голонасінні рослини, які характеризуються рядом ароморфозов:
1. Поява семязачатков (семяпочек) ; в семязачатке розвивається жіночий гаметофит (ендосперм) .
2. Поява пилкових зерен; пыльцевое зерно проростає в пилкову трубку, утворюючи чоловічий гаметофит. В результаті для запліднення капельножидкая вода не потрібна.
3. Поява насіння, до складу якого входить диференційований зародок і ендосперм, який містить поживні речовини для розвитку зародка і проростка.
Перші Покритонасінні (Квіткові) рослини з'являються в юрському періоді, а в крейдяному періоді починається їх адаптивна радіація. Покритонасінні характеризуються наступними ароморфозами:
1. Завжди є маточка – замкнутий плодолистик з семязачатками.
2. В більшості випадків є «приманки» для комах – нектар і оцвітина. Це зробило можливим перехід до энтомофилии (запиленню комахами) . Энтомофилия забезпечує точність запилення у межах виду, що робить можливим спільне існування багатьох видів.
3. Є зародковий мішок, структура якого забезпечує подвійне запліднення.
В даний час Покритонасінні знаходяться в стані біологічного прогресу. Вони представлені безліччю життєвих форм: дерева, чагарники, ліани, однорічні та багаторічні трави, водні рослини. Особливої різноманітності досягає будову квітки, що сприяє точності запилення і забезпечує інтенсивне видоутворення – до Покрытосеменным належить близько 250 тисяч видів рослин.
На! Удачи тебе! Если ты конечно понял что я написал =3!!