Відповідь:
1. Умови життя на планеті земля сприятливі (гравітація, кисень в повітрі, грунт, живі організми)
2. Абіотичні чинники (нежива природа) поділяються на прості і комплексні (Тепло, вода, світло, повітря, механічний склад грунтів)
- Вони впливають на організми позитивно
3. -Світло - важливий чинник неживої природи, але різним організмам потрібна неоднакова його кількість. Так, одні рослини ростуть на добре освітлюваній території. Їх називають світлолюбними. Це сосна, соняшник, пшениця та інші. Існують рослини, які зростають тільки в затінених місцях, де світла небагато. Це тіньолюбні рослини. До групи тіньовитривалих рослин належать ті, які добре розвиваються і за яскравого освітлення, і в затінку.
-Найвиразнішим пристосуванням рослин до різного освітлення є розміри листка. У тінелюбного копитняка, який росте в затінених ділянках лісу, листки великі, щоб вловлювати більше світла. Листки світлолюбних рослин дрібніші, а блискуча поверхня деяких з них відіграє роль дзеркала - відбиває сонячні промені.
4. Для того щоб оцінити знання класу, напевне...
5. -
Пояснення:
Прокариоты (Доядерные ) - бактерии
Одноклеточные организмы Отсутствие оформленного ядра Нуклеоид (ядерное вещество) лежит в цитоплазме ДНК кольцевая В цитоплазме есть дополнительная ДНК - плазмида Клеточная стенка из муреина Есть слизистая капсула из полисахаридов На поверхности есть пили, жгутики, волоски Нет мембранных органоидов (митохондрий, ядра, лизосом, пластид, ЭПС, аппаата Гольджи)Размножение делением Есть мезосомы - складчатые выпячивания мембраны, на которых находятся дыхательные ферменты Есть рибосомы, а значит и свой комплекс синтеза белков образовывать споры Деление бинарноеПризнаки яделных - эукариот
1. наличие ядра
2. Наличие мембранных (ЭПС, аппарат Гольджи, лизосомы) и двумембранных органоидов ( ядро, пдастиды и митохондрии)
3. Хромосомы находятся в ядре
4. Хромосомы линейные
5. Клеточная оболочка может включать целлюлозу или хитин
6. Деление митоз/ мейоз