М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
matlis
matlis
28.11.2022 23:06 •  Биология

Экологии: 1) охрана природных сообществ. 2) создание технологий, которые не будут загрязнять окружающую среду вредными выбросами. 3) 4) 5) мне нужно это до конца. то есть 3, 4 и 5 ещё.

👇
Ответ:
Nakonechna21
Nakonechna21
28.11.2022
3)защита окружающей среды,4)Охрана животных 5)Очищение водоёмов,озёр и рек.6)Переработка мусора и продуктов жизнедеятельности человека
4,7(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Дубой
Дубой
28.11.2022

Жасыл өсімдіктер(өндіргіштер

Қоректену тізбегінің жалғамалы тізбегі ==

Бірінші - Продуценттер яғни (өсімдіктер)немесе өндірушілер қорек тізбегінің бірінші жеңгейінде тұрады. Бұл организмдер күн сәулесі қуатының, көміртегі қос қышқылы және судың көмегімен қорек көзін немесе қант өндіреді.

Екінші. Консументтер немесе тұтынушылар - қорек өндіруге қабілетсіз және оны өндірушілердің өзімен қоректену арқылы азық табатын организмдер.

Үшінші .Редуценттер - бұл өлі органикалық заттармен қоректенетін ыдыратушы организмдер. Бұған бактериялар мен саңырауқұлақтар жатады. Олар күрделі органикалық заттарды неғұрлым жай элементтерге ыдыратады.

4,7(90 оценок)
Ответ:
ewenchester
ewenchester
28.11.2022

Відповідь:

В селекції рослин застосовують різні форми гібридизації (внутрішньовидову і віддалену), що є спільним і для селенції тварин. Відмінним між цими селекціями є використання штучного добору: в виведенні нових сортів рослин використовують як індивідуальний, так і масовий добір, а в пошуках нових порід тварин- лише індивідуальний, через те що тваринам притаманне лише статеве розмноження, тому кількість нащадків невелика і кожна особина є цінною. Для селекції рослин і тварин притаманні і такі особливості: щеплення використовують лише у випадку селекції рослин і клонування, яке не надто поширене в селенції тварин; щодо останніх, то у виведенні нових порід широко використовують явище гетерозису(його можна використовувати і в селекції рослин). Не знайдемо ми цих методів і в селекції мікроорганізмів, які зумовлені особливостями, що зустрічаються лише серед цих організмів,напр. відсутність статевого процесу. Так у виведенні нових штамів мікроорганізмів спочатку здійснюють штучний мутагез, для збільшення різноманітності вихідного матеріалу, а опісля- методи генної і клітинної інженерії.

P.S. Таку відповідь я написала, коли вчителька задала це питання(вчора). Але я невпевнена в його правильності, так як мою роботу ще не перевірили.

4,7(97 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ