М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
eeeeroock
eeeeroock
27.04.2020 03:19 •  Биология

Зоны корня их характеристика и функции. вирусы . объясните термины систематика, биология.

👇
Ответ:
STavctva
STavctva
27.04.2020
Корневой чехлик: масса клеток, покрытых слизью, облегчает рост корня в глубь почвы, защитная функция;
зона деления: деление клеток апикальной меристемы, т.е. рост корня в длину;
зона роста- здесь клетки растут и вытягиваются проталкивая корневое окончание вглубь почвы  приобретают постоянную форму  и размеры .зона растяжения и зона  деления образуются зону роста корня . Клетки живые.Тургор.
зона всасывания  поверхность этой зоны покрыта корневыми волосками через которые всасываются минеральные вещества и вода Формируются корневые волоски из трихобластов. Образуется ризодерма..живут корневые волоски 15-20 дней.
зона проведения- проведение воды и веществ. Плавно перетекает в стебель.

Зоны корня их характеристика и функции. вирусы . объясните термины систематика, биология.
4,6(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
YuliyaSchool
YuliyaSchool
27.04.2020

ответ:Задание к параграфу 8. Водоросли – низшие растения.

1.Вставьте вместо пропущенных слов цифры, которыми обозначены на рисунке (стр.54 учебника, рис. 42 хламидомонада) соответствующие понятия.

Хламидомонада – одноклеточная водоросль. Снаружи она покрыта прозрачной 1, под которой располагаются 2, 3 и 4. От переднего конца тела клетки отходят два 6, с которых хламидомонада передвигается, вращаясь вокруг продольной оси. Свет воспринимает 5. В передней части клетки находятся две пульсирующие 7. Они служат для выделения избытка воды.

 

2. Завершите таблицу:

Водоросли.

Название Особенности строения Место обитания

Хлорелла Одноклеточный организм Пресноводные водоемы

Хламидомонада снежная Одноклеточный организм Пресноводные водоемы

Улотрикс Многоклеточный организм Моря

Ламинария Многоклеточный организм Моря

Вывод:Водоросли бывают одно клеточными и много клеточными, большенство обитают в водоёмах.

 

3.Перечислите признаки, характерные для водорослей, дописав предложения.

Необходимым условием для жизни водорослей является свет.

В теле многоклеточных водорослей нельзя выделить стебли, листья и корни,

Поэтому тело водорослей называют слоевищем (или талом)

Хлорофилл водорослей находится в особых органоидах клетки - хроматофор.

В процессе фотосинтеза водоросли выделяют в окружающую среду много кислорода и создают для себя среду обитания.

 

4. Установите соответствие между названием водоросли и отделом, к которому она принадлежит:

НАЗВАНИЕ ВОДОРОСЛИ

1.фукус

2.делессерия

3. спирогира

4. хлорелла

5. порфира

6. макроцистис

7. ульва

8. хламидомонада

9.ламинария

10. улотрикс ОТДЕЛЫ ВОДОРОСЛЕЙ

А. отдел Зеленые водоросли

Б. отдел Бурые водоросли

В. Отдел Красные водоросли

ответ запишите в виде таблицы (к каждой цифре напишите соответствующую букву):

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Б В А А Б Б А А Б А

 

1210 3корпус

 

4,5(91 оценок)
Ответ:
aigerim341
aigerim341
27.04.2020
Жуки 

Ряд сучасних видів покритонасінних рослин запилюється переважно жуками. Квіти цих рослин великі, поодинокі або дрібні і зібрані в суцвіття. 
Основною їжею для жуків є сік вегетативних частин рослин, плоди, та гниючі рештки. У жуків нюх розвинений краще, аніж зір, тому запилюючі ними квіти часто білі або зовсім неяскраві, зате мають сильний запах. В основному це фруктовий, пряний або неприємний, що нагадує бродіння. Ці запахи відрізняються від аромату тих квітів, які запилюються бджолами та метеликами. 
У одних квітів жуки живляться нектаром, у інших пелюстками або особливими поживними тільцями – скупченнями клітин на поверхні різних частин квітки, а також пилком. В усіх випадках насінні зачатки у квіток, що запилюються жуками, добре захищені зав'яззю і знаходяться у недосяжності до жуючих щелеп жуків-запилювачів.   Метелики
 Метелики
 
Квіти, що запилюються метеликами, дуже схожі на ті, які запилюються бджолами. Головним чином тим, що приваблюють цих комах малюнком та запахом квіток. Але деякі лускокрилі здатні розрізняти червоні кольори, тому рослини, які вони запилюють можуть бути і червоними, і оранжевими. 
У видів, що запилюються нічними метеликами, квіти завжди білі, білувато-жовті або яскраво-рожеві з дуже запашним ароматом. Найсильніший запах мають різні види тютюну. Для багатьох квітів, які запилюються метеликами характерно те, що їхній сильний солодкий запах проявляється тільки після заходу сонця. 
У квітках, що запилюються метеликами, нектарники знаходяться біля основи довгої вузької трубочки віночка або спеціальної шпори, звідки тільки ці комахи здатні витягувати нектар смоктальним ротовим апаратом. Бражники, наприклад, не залазять у квітку, як бджоли, а зависають над нею, вставляючи свій довгий хоботок у квіткову трубочку. Ці квіти не мають “посадкової ділянки” як для бджіл, ніяких ловушок і складного внутрішнього обладнання, яке необхідне для перетинчастокрилих.
Існує взаємозалежність між розмірами метелика та розмірами квітки. На великі квіти сідають великі метелики, а на дрібні – маленькі метелики. У дрібненьких квітках короткі квіткові трубочки, тому маленьким метеликам немає потреби занурювати свій хоботок. Вони просто повзають по квітці і збирають нектар.
Квіти, які запилюються метеликами еволюціонують разом з ними, як і у перетинчастокрилих комах. 
    Птахи
 
Деякі пернаті регулярно відвідують квіти, живлячись їхніми частинами,нектаром та дрібними комахами, що живуть у квітах. Тому вони також приймають участь у процесі запилення. 
Квіти, які запилюються птахами, виділяють велику кількість рідкого нектару. Його може бути так багато, що він витікає назовні. Але запах цих рослин слабкий, що пов'язано з погано розвинутим у птахів нюхом. Зате птахи дуже добре сприймають кольори, приблизно у такому ж діапазоні, як і людина. 
Більшість квітів, які запилюють птахи, мають червоне та жовте забарвлення. Розміри квітів досить великі або зібрані у чималі суцвіття, що пов'язано з необхідністю приваблювати пернатих своїм виглядом і вміщувати велику кількість нектару.
Птахи та інші тварини-запилювачі відвідують квітки певного виду рослин на протязі коротких проміжків часу. Ті квіти, які запилюють птахи можуть також запилюватися і метеликами та летючими мишами. Але комахи надають перевагу квітам з сильним ароматом, а птахи навпаки.
4,4(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ