Риби мають велике значення для всіх водних екосистем як складова харчових ланцюгів та велике економічне значення для людини через споживання їх у їжу.
Риби як промислові тварини дають м'ясо, ікру, риб'ячий жир, клей, шкіру. Промисел риб – добування у великих кількостях деяких видів риб з метою використання для потреб людини. Промислові риби фауни України, яких здобувають у різних типах водойм: у річках (плітка, краснопірка, окунь, лящ, щука, лин, сом, пічкур, в'язь, форель та ін.), ставках (короп дзеркальний, акліматизовані товстолобик і амур білий), морях (хамса, ставрида, скумбрія, шпроти, осетрові, лящ, судак, бички, оселедці та ін). Штучне розведення риби здійснюється: а) на рибоводних заводах, де розводять різних цінних промислових риб (осетрових, сига, форель та ін.); б) у ставкових господарствах різного типу: тепловодних (розводять коропа, товстолоба, білого амура та ін) і холодноводних (розводять форель, яка живе у водоймах з твердим кам'янистим дном і чистою холодною водою); повносистемних (ставкові господарства, у яких рибу вирощують від ікринки до товарного стану та які складаються з нерестового, вирощувального, зимувального, нагульного та маточного ставків) та неповноситемних (ставкові господарства, у яких рибу вирощують або від ікринки до мальків (зарибок), яких можна випускати в ставки, або від зарибку до товарної продукції).
Єслі хотиш отличною оценку то етот твір для тебя)
Удачи!)
Объяснение:
Ри́би (Pisces) — парафілетична група водних хребетних тварин, зазвичай холоднокровних (точніше екзотермних) із вкритим лусками тілом та зябрами, наявними протягом всього життя. Активно рухаються за до плавців (часто видозмінених) або руху всього тіла. Риби поширені як у морських, так і в прісноводних середовищах, від глибоких океанічних западин до гірських струмків. Риби мають велике значення для всіх водних екосистем як складова частина харчових ланцюгів та велике економічне значення для людини через споживання їх у їжу. Люди як виловлюють диких риб, так і розводять їх у створених з цією метою господарствах.
Чото передай там и все
Сцепленное наследование генов.
Генетика пола .
Вариант 1
1. При каком условии справедлив III закон Менделя?
в) гены находятся в негомологичных хромосомах
2. Закономерности сцепленного наследования установлены
в) Т. Морганом
3. Сцепление генов нарушает
а) кроссинговер (процесс обмена участками гомологичных хромосом)
4. Частота кроссинговера зависит от
а) расстояния между генами (чем больше расстояния, тем больший процент кроссинговера этих генов)
5. Какой парой половых хромосом обладает самка дрозофилы (плодовой мушки)?
а) ХХ
6. Признаки, наследуемые с половыми хромосомами, называются
б) сцепленными с полом
7. Мужской пол у человека определяет
г) Y-хромосомы
8. Укажите генотип черепаховой (черно-рыжей) кошки. (ХВ – черная окраска, Хb – рыжая окраска)
а) ХВХb (черепаховыми могут быть только кошки, но не коты)
9. Выберите три верных утверждения
а) неполовые хромосомы называются аутосомами
д) половые клетки имеют гаплоидный набор хромосом
женская особь обозначается в генетике символом ♀