М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ампфетамін
Ампфетамін
19.07.2020 21:34 •  Биология

Укажіть і обгоунтуйте заходи гігієни шкіри

👇
Ответ:
xDVadiKSlivE
xDVadiKSlivE
19.07.2020

Корисні поради для правильної гігієни шкіри

Для здійснення правильної гігієни шкіри корисно прийняття контрастного душу, який сприяє зняттю втоми, надає сприятливу дію на шкіру, а також сприяє поліпшенню її кровопостачання за рахунок того, що кровоносні судини періодично звужуються і розширюються. Прийняття душа рекомендується починати з теплої води, поступово збільшуючи її температуру. Після чого потрібно швидко облитися холодною водою. Повторити процедуру 2-3 рази і закінчити її холодною або прохолодною водою. Слід уникати переохолоджень і не використовувати обжігающе крижану воду.

Нігті рекомендується мити за до щіточки, підрізати їх раз на тиждень, а простір під нігтями очищати, використовуючи спеціальну ногтечистку. Корисно періодично робити манікюр і педикюр.

Важливе значення має захист шкіри від травм, які виступають в ролі воріт для гноєродной інфекції. З цією метою в разі необхідності потрібно скористатися спецодягом, захисною пастою і спеціальними миючими засобами.

Дотримуючись правил гігієни шкіри, необхідно враховувати, що на шкіру благотворний вплив роблять сонячні промені у разі помірного їх впливу, свіже повітря, прийняття водних процедур, в тому числі морські купання. З до цих заходів підвищується стійкість шкіри до зовнішніх подразників. Крім цього, корисно займатися фізкультурою чи спортом.

4,6(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SuperArtem52
SuperArtem52
19.07.2020
Природа Смоленской области обусловлена достаточно мягким умеренно-континентальным климатом, для которого не характерны резкие перепады температур. Зимы умеренно тёплые (средний показатель термометра в это время года -10 градусов, крайне редко отметка достигает -25-30 градусов), причём первая половина зимы, как правило, теплее второй. Из-за определённых особенностей географического расположения в области достаточно часто идут дожди и стоит пасмурная погода. В связи с чем, лето в тех местах бывает тёплым (средняя температура июля +17 градусов), но не жарким. Вся область расположена в зоне достаточного увлажнения.

Растительный мир Смоленской области

Растительный мир Смоленской области богат и разнообразен. Он представлен лесами, лугами, болотистыми равнинами, посевами культурных растений, водной растительностью. Сам Смоленск находится в зоне смешанных лесов, которые ранее занимали практически всю область. Основное преобладание занимают широколиственные и темнохвойные леса, представленные такими деревьями, как берёзы, осины, клёны, сосны, вязы, липы, ясени, дубы.

Интенсивно продолжает осуществляться сельскохозяйственное освоение диких территорий. На полях выращивают пшеницу, ячмень, овёс, кукурузу и другие виды культурных растений.
4,6(20 оценок)
Ответ:
Словарь11
Словарь11
19.07.2020
Скелет людини подібний за будовою до скелета ссавців. Однак у ході еволюції в його будові з'явилися специфічні особливості, пов'язані з прямоходінням, використанням верхніх кінцівок—рук, як знарядь праці, а також з прогресивним розвитком головного мозку. Тіло людини займає вертикальне положення і спирається тільки на нижні кінцівки. Хребет має 4 вигини: два вперед — шийний і поперековий, і два назад — грудний і крижовий. Завдяки цим вигинам хребет набув S-подібної форми, що забезпечило його пружність при ходьбі та пом'якшило поштовхи тіла. Тіла хребців збільшились за розмірами та масою, починаючи від шийного і закінчуючи крижовим відділом. Це пов'язано зі збільшенням навантаження на нижні відділи хребта. Вертикальне положення тіла, при якому внутрішні органи тиснуть своєю вагою в напрямку, протилежному грудині, привело до розвитку плоскої та широкої грудної клітки. Одна з найхарактерніших рис скелета людини — будова руки, що стала органом праці. Прогресивного розвитку зазнав перший великий палець, протиставлений іншим, а також диференціювання рухів пальців. За до кисті руки людина виконує різні дії — від найточніших маніпуляцій до сильних захватів.Пояс нижніх кінцівок людини широкий, чашоподібний. Він є опорою для внутрішніх органів черевної порожнини. Кістки нижніх кінцівок більш масивні, довші й міцніші від кісток рук. Стопа та пальці ноги під час ходьби та бігу витримують вагу, пересувають тіло та зберігають рівновагу при зміні його положення. Пружні подушечки стопи та її склепіння пом'якшують поштовхи тіла під час ходіння, бігу, стрибків. 
4,5(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ