М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maryanamishukova
maryanamishukova
10.05.2023 03:36 •  Биология

Хоть не столько много учить ,но всё же ,скажите, как лучше подготовиться к зачёту по биологии в 8 классе ?

👇
Ответ:
Sgff3
Sgff3
10.05.2023
Советую повторить определения,так как зная их ты будешь вспоминать параграф,ибо в основном параграфы состоят из них и их объяснений.Также в интернете есть сайты,на которых могут кратко излагать параграфы и они могут тебе
4,6(31 оценок)
Ответ:
leraanufrieva
leraanufrieva
10.05.2023
Я всегда готовлюсь к экзаменам так: За 2 дня до этого ужасного события я начинаю жестко так зубрить тему и пересказывать в слух, обязательно последним вечером до зачета 30 минут читаю учебник и ложусь спать. Шпаргалками пользоваться не советую, совесть будет мучать, да и спалиться легко. Так, что легче выучить!
4,5(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sonyachu
sonyachu
10.05.2023

Як ми вже сказали, для рослин характерно як безстатеве розмноження, так і статеве. Будь-городник і садівник своїми руками хоч раз, але клонував найбільш вдалі зразки помідора, яблуні, садових квітів і т. Д. Для клонування посадок в домашніх умовах досить взяти живі і здорові клітини квітки, куща або деревця (лист, втеча, корінь, держак і т. д.) і створити їм правильні умови для зростання. Через деякий час ми отримаємо доросла рослина, генетично нічим не відрізняється від материнської особини. Зазвичай для створення клону у рослин беруть клітини апікальної меристеми (тобто клітини, що знаходяться на верхівках пагонів рослини і на кінцях його корінців). Ці клітини здійснюють освіту всіх органів рослини, тому при клонуванні з їх до нова особина рослини розвивається значно швидше.

4,4(32 оценок)
Ответ:
luizazamanov
luizazamanov
10.05.2023

Сосна крейдяня - це величне дерево заввишки 30–40 м із розкидистою овальною кроною, близький родич сосни звичайної.

Объяснение:

Ареал цього дерева дуже обмежений. Росте тільки в небагатьох місцях долини Сіверського Дінця, на крейдяних схилах та обривах. Очевидно, є підвидом сосни звичайної.

Це низькоросле дерево із кучерявою розкидистою кроною єдине здатне рости на голій крейді.

Кора жовтогаряча, але менш яскрава. Хвоя коротка, завдовжки 2–4 см, хвоїнки розташовані парами на вкорочених пагонах, функціонують 3–5 років.

Стиглі шишки дуже маленькі, 2,5–3 см завдовжки. Насіння розташоване під шишечною лускою парами, оснащене крильцями: шишка розкривається прямо на дереві, і насіння, підхоплене вітром, летить освоювати нові місця.

1. Сосни є одними з найпоширеніших дерев на планеті.

2. Більше 120 видів цього дивного дерева виростає в північній півкулі, а всього відомо про двохстах видах цього дерева.

3. За тривалістю життя сосна не на багато поступається дубу, є дерева віком близько 600 років.

4. Про властивості сосен відомо з давніх часів. Ще вікінги використовували сосну в будівництві своїх драккарів.

5. Сосна — дерево, широко ростуче не тільки в Україні, але і в безлічі інших країн.

6. Всього в світі нараховується близько 200 видів сосен.

7. Найчисленніше в Україні дерево — саме сосна.

8. В Україні саме сосна є найважливішим деревом, яке використовується повсюдно в самих різних областях, від будівництва і гірничорудної справи до виробництва олівців.

9. Сьогодні це дерево і його похідні використовуються в багатьох галузях людської діяльності – від промисловості до медицини.

10. У медицині використовується практично всі дерево, крім коренів. Так, у хвої сосни є фітонциди, як у часнику або цибулі. Також екстракт хвої використовують при подагрі і рахіті. Відвар з хвої й ефірні олії застосовуються в інгаляціях.

11. Прогулянки по сосновому бору послужать гарною профілактикою простудних захворювань.

12. Дьоготь є промисловим продуктом, отриманим зі стовбурів і гілок. Він має протипаразитні і дезинфікуючі властивості. Його використовують для лікування шкірних хвороб. У зв’язку з цим, його використовують у багатьох лікувальних і лікувально — косметичних засобах.

13. Живиця – смола сосни звичайної – використовують як відхаркувальний засіб.

14. Про те, що сосна є відмінним будівельним матеріалом відомо дуже давно. З нього будувалися хати без єдиного цвяха. Всі деталі будинку з’єднувалися «ключем», тобто на брусах витісувалися спеціальні виїмки і штирі для подальшої збірки. Міцність дерева дозволяла, не турбується про цілісність «ключів» при навантаженні.

15. Соснова деревина дуже довговічна. Будинок, побудований з сосни, при належному догляді може простояти не одну сотню років.

4,6(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ