М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
амина74726
амина74726
20.05.2023 04:45 •  Биология

Сравните вирусы и бактерии. для каждого утверждения решите, верно ли оно для вирусов, бактерий или тех и других.ответ занесите в таблицу. 1) вызывают инфекционные заболевания и эпидемии 2) являются неклеточной формой жизни 3) некоторые являются автотрофами 4) передвигаются с жгутиков 5) размножаются внутри клеток 6) хранят свою генетическую информацию в нуклеиновых кислотах 7) имеют клеточную стенку 8) имеют белковую оболочку 9) могут встраиваться в геном хозяина 10) не имеют сформировавшегося ядра 11) размножаются делением.

👇
Ответ:
kseniiazueva93
kseniiazueva93
20.05.2023
1) Вызывают инфекционные заболевания и эпидемии- и вирисы,и бактерии2) Являются неклеточной формой жизни- вирусы
3) Некоторые являются автотрофами- бактерии4) Передвигаются с жгутиков- бактерии5) Размножаются внутри клеток- вирусы6) Хранят свою генетическую информацию в нуклеиновых кислотах-и бактерии, и вирусы(но я не уверенна)  7) Имеют клеточную стенку- бактерии8) Имеют белковую оболочку- вирусы9) Могут встраиваться в геном хозяина-вирусы10) Не имеют сформировавшегося ядра-бактерии11) Размножаются делением.-бактерии
4,6(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Червоні кров'яні тільця, або, по-науковому, еритроцити, доставляють вдихається нами кисень від легень до кліток тіла. є їм в цьому гемоглобін - синяво-червоний пігмент, який містить залізо. ось як це відбувається. у легких, де капілярні судини особливо вузькі і довгі, еритроцитів доводиться буквально протискуватися крізь них. вони притискаються до стінок капілярів, і лише найтонший шар епітелію відокремлює їх від альвеол - легеневих пухирців, в яких укладено кисень. цей шар не заважає залозу гемоглобіну захоплювати кисень і, утворюючи з ним нестійке з'єднання оксигемоглобін, забезпечувати киснем червоні кров'яні тільця. при цьому гемоглобін змінює свій колір. те ж відбувається і з кров'ю: з темно-червоною вона, наситившись киснем, стає яскраво-червоною. тепер еритроцити розносять кисень по всьому тілу. за кисню клітини тіла спалюють (окислюють) водень, видобутий ними з їжі, перетворюючи його в воду і виробляючи атф. попутно утворюється вуглекислий газ. частина його проникає в червоні кров'яні тільця. більшу ж частину кров'яна плазма доставляє в легені, а звідти вуглекислий газ при видиху виводиться назовні.
4,4(55 оценок)
Ответ:
medewwnik
medewwnik
20.05.2023
Скелет людини подібний за будовою до скелета ссавців. Однак у ході еволюції в його будові з'явилися специфічні особливості, пов'язані з прямоходінням, використанням верхніх кінцівок—рук, як знарядь праці, а також з прогресивним розвитком головного мозку. Тіло людини займає вертикальне положення і спирається тільки на нижні кінцівки. Хребет має 4 вигини: два вперед — шийний і поперековий, і два назад — грудний і крижовий. Завдяки цим вигинам хребет набув S-подібної форми, що забезпечило його пружність при ходьбі та пом'якшило поштовхи тіла. Тіла хребців збільшились за розмірами та масою, починаючи від шийного і закінчуючи крижовим відділом. Це пов'язано зі збільшенням навантаження на нижні відділи хребта. Вертикальне положення тіла, при якому внутрішні органи тиснуть своєю вагою в напрямку, протилежному грудині, привело до розвитку плоскої та широкої грудної клітки. Одна з найхарактерніших рис скелета людини — будова руки, що стала органом праці. Прогресивного розвитку зазнав перший великий палець, протиставлений іншим, а також диференціювання рухів пальців. За до кисті руки людина виконує різні дії — від найточніших маніпуляцій до сильних захватів.Пояс нижніх кінцівок людини широкий, чашоподібний. Він є опорою для внутрішніх органів черевної порожнини. Кістки нижніх кінцівок більш масивні, довші й міцніші від кісток рук. Стопа та пальці ноги під час ходьби та бігу витримують вагу, пересувають тіло та зберігають рівновагу при зміні його положення. Пружні подушечки стопи та її склепіння пом'якшують поштовхи тіла під час ходіння, бігу, стрибків. 
4,5(57 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ