Плодовое тело шляпочного гриба и грибница состоят из длинных тонких нитевидных сплетений - гиф. Размножаются шляпочные грибы спорами.
Шляпочные грибы, макромицеты, группа высших грибов, обычно имеющих более или менее крупные, мясистые плодовые тела, чаще состоящие из шляпки и ножки. Большинство Шляпочных грибов (белый гриб, маслёнок, груздь, сыроежки, опёнок, мухомор) относится к классу базидиальных грибов, меньшинство (сморчок, строчок, трюфель) - к классу сумчатых грибов. Иногда Шляпочными грибами называют только базидиальные грибы порядка агариковых.
ШЛЯПОЧНЫЙ ГРИБ – представляет собой т. н. плодовое тело, вырастающее из грибницы (мицелия) – разветвленных нитевидных структур беловатого цвета (гиф) , растущих в верхнем слое почвы или в толще подстилки. В плодовом теле образуются споры. Рост его начинается с формирования на мицелии компактной массы гиф, внешне напоминающей почку. У некоторых видов (например, у ядовитых мухоморов) в этой «почке» дифференцируется наружное пленчатое покрывало. Со временем оно разрывается, выпуская наружу вертикальную ножку со шляпкой, а само остается у основания ножки в виде т. н. влагалища. Нижняя сторона шляпки бывает на первых порах затянута покрывалом, которое в конечном итоге тоже рвется, образуя на ножке кольцо, и открывает несущие споры пластинки или трубки. Первыми созревают споры по периферии шляпки. По мере их осыпания ее край размягчается и сгнивает. Процесс идет центробежно, и, когда все споры рассеяны, от шляпки вскоре тоже ничего не остается.
Объяснение:
ответ:Влияние образа жизни на человека очень велико.Если правильно питаться то у тебя не будет ожирения,вырабатается правильный режим питания.Так же на здоровья человека очень сильно влияет его сон,если ложится рано и вставать рано (имею в виду в одно и тоже время) то ваш организм уже будет знать когда вы ложитесь спать,с утра у вас не будет вялости и делания еще поспать.Занятия спортом поддерживаюют ваше здоровье мышц и суставов. В общем живите правильным образом жизни,и все будет хорошо.
Объяснение:
ответ:Вчені заявили про те, що життя на Землі могло зародитися в дарвінівських "теплих ставках" після бомбардування планети астероїдами, які занесли в них "цеглинки життя". Висновки дослідників опубліковані в журналі PNAS.
Перші живі організми з'явилися на Землі під час архейської ери, і поки що не існує загальноприйнятої точки зору щодо того, як і коли зародилося життя. На сьогоднішній день є кілька викопних свідоцтв того, що мікроби вже існували в первісному океані Землі приблизно 3,4 мільярда років тому, однак багато вчених вважають, що життя могло зародитися набагато раніше цієї позначки.
У ході дослідження вчені вивчили різні варіанти хімічного складу юної Землі і те, що могло відбуватися на її поверхні в перші миті життя Сонячної системи.
Як показали ці розрахунки, найпростіші "цеглинки життя" і молекули РНК повинні були з'явитися на Землі несподівано рано, буквально за кілька сотень тисяч або мільйонів років, ще до того, як її поверхня встигла охолонути, і на ній виник первинний океан.
За словами вчених, перші подібні молекули і примітивні представники життя повинні були виникнути всередині невеликих гарячих озер, що виникали на поверхні Землі при падіннях комет і метеоритів, що складаються з води і різних летких речовин. Ці озера періодично пересихали, однак це, як підкреслюють хіміки, це було не мінусом, а плюсом для зародження життя – молекули РНК можуть об'єднуватися в більш складні ланцюжки тільки в тому випадку, якщо концентрація води в "первинному супі" різко падала і зростала.
Дана проблема, як пояснюють вчені, є нерозв'язною для теорій, які постулюють, що життя народилося в океані, або в геотермальних джерел на суходолі, концентрація води в виверженнях яких завжди залишається дуже високою. Тому теорія Дарвіна про "теплий, мілкий ставок" як про колиску життя, на думку вчених, набагато ближче до дійсності, ніж інші сучасні ідеї про "сухопутне" народження перших живих істот.
Объяснение:Наука та IT
Пошук
Знайти
Меню
Наші соцмережі
Facebook
Telegram
Twitter
Viber
Facebook
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Twitter
Відправити лист
ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ ЗАРОДИЛОСЯ В ПРІСНІЙ ВОДІ
18 січня 2012 04:56
Близько 3 млрд років тому на нашій планеті з'явилися одноклітинні організми, які домінували доти, поки приблизно 600 млн років тому на планеті не з'явилися багатоклітинні організми.
Загальноприйнято вважати, що життя на нашій планеті в прямому сенсі слова вийшло з океану, тобто з солоної води. Однак це твердження значною мірою спростовує дослідження проведене на півдні території сучасного Китаю, де дослідники прийшли до висновку, що перші так звані "оазиси життя" з'явилися саме в прісноводних водоймах і в безпосередній близькості від них.
До такого висновку вчені з Університету Каліфорнії в місті Ріверсайд дійшли на підставі дослідження найдавніших кам'яних порід, які колись знаходилися в прісноводних водоймах. На поверхні цих каменів мільярди років тому мешкали одні з перших багатоклітинних організмів.
Самі дослідники говорять, що їх наукова робота лише ускладнює теорію про походження видів на Землі. Водночас, учені дійшли висновку, згідно з яким саме прісноводні організми розвивалися швидше своїх морських побратимів і саме вони змогли дати поштовх значній частині еволюційних процесів на нашій планеті.
За словами авторів дослідження, близько 3 млрд років тому на нашій планеті з'явилися одноклітинні організми, які домінували доти, поки приблизно 600 млн років тому на планеті не з'явилися багатоклітинні організми. Саме такі організми дали серйозний поштовх еволюції і саме сліди проживання таких організмів були знайдені на півдні Китаю.
Каліфорнійські дослідники говорять, що їм вдалося знайти сліди колонії крихітних багатоклітинних ембріонів. "Наш перший незвичайний висновок полягає в тому, що ці організми жили в непривітному середовищі — вони мешкали в середовищі мінеральної глини. Як правило, з часом ця хімічна сполука трансформується в інші види глини. У Китаї на базі цієї сполуки пізніше з'явилися гірські породи", — говорить один з учасників дослідження Том Брістоу.
Автори статті припускають, що більш давні багатоклітинні тварини могли зародитися і в океані, проте вченим поки не вдалося знайти стародавні морські скам'янілості, які б свідчили про це.