Відповідь:
Опис:
Довжиною від 30 до 38 міліметрів, порівняно великий жук, обтічне тіло якого добре пристосоване для плавання, особливо вкриті волосками задні ноги, які працюють, як весла. Це темний жук, із жовтою облямовкою на надкрилах. Надкрила самців блискучі, самиць - матові. Личинки ростуть до 60 міліметрів у довжину і мають загострені щелепи.
Природний ареал:
Плавунці поширені у прісноводних водно-болотних угіддях, багатих рослинністю, і можуть зустрічатися по всій Європі та Америці.
Звички:
Завдяки запасам повітря під надкрилами, жук може протягом досить тривалого часу залишатися під водою. Запас повітря регулярно відновлюється на поверхні води. Самиці відкладають яйця в стебла підводних рослин. Личинки живуть у воді, але також випливають на поверхню, щоб подихати. Жуки впорскують у свою здобич ферменти, після чого всмоктують переварений вміст. Вони їдять пуголовків, равликів, невеликих комах (і навіть один одного), а також здатні вбивати дрібну рибу. Завдяки своїм виключно хижим здібностям вони також відомі як "підводні тигри".
Пояснення:
ответ: 1)фотосинтез-это система эндотермических реакций, т.е протекает с поглощением энергии. Свет-это энергия за счёт которой идёт реакция синтеза АТФ и далее восстановления неорганического углерода до глюкозы. 2) углекислый газ и вода - это исходные вещества из которых синтезируются глюкоза. СО2 источник углерода, а вода источник протонов (водорода). Любая реакция протекает только при определённой концентрации реагирующих веществ. 3)все реакции в живых организмах протекает с участием ферментов, скорость которых зависит от температуры. При низких температурах ферменты не к катализу.
Объяснение:
Собираются коконы тутового шелкопряда и ошпариваются кипятком. Мертвые гусеницы (грана) идут на корм скоту. Коконы разматываются и из них изготовляют нити.