М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
мария2095
мария2095
06.09.2020 13:57 •  Биология

С! 1. какое свойство генетического кода называется триплетностью? а) одну аминокислоту кодируют не одну, не две, а три нуклеотида. б) один кодон всегда кодирует одну аминокислоту. в) одну аминокислоту могут кодировать до 6 кодонов. г) рамка считывания всегда равна трем , один нуклеотид не может входить в состав двух кодонов. д) у всех организмов земли одинаков генетический код. 2. какое свойство генетического кода называется однозначностью? а) одну аминокислоту кодируют не одну, не две, а три нуклеотида. б) один кодон всегда кодирует одну аминокислоту. в) одну аминокислоту могут кодировать до 6 кодонов. г) рамка считывания всегда равна трем , один нуклеотид не может входить в состав двух кодонов. д) у всех организмов земли одинаков генетический код. 3. какое свойство генетического кода называется неперекрываемостью? а) одну аминокислоту кодируют не одну, не две, а три нуклеотида. б) один кодон всегда кодирует одну аминокислоту. в) одну аминокислоту могут кодировать до 6 кодонов. г) рамка считывания всегда равна трем , один нуклеотид не может входить в состав двух кодонов. д) у всех организмов земли одинаков генетический код.

👇
Ответ:
1)А
2)Б
3)г (тут не уверена)
4,6(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Natali20171
Natali20171
06.09.2020

Объяснение:

РЕГУЛЮВАННЯ ПОСТАВИ І РУХІВ

Для регулювання більшості мимовільних (рефлекторних) і довільних рухів людини най шої рефлекторної дуги недостатньо. Різні моторні структури ЦНС повинні постійно отримувати інформацію від відповідних рецепторів про положення тіла або його окремих частин у швидкість його переміщення, прискорення, зміни в окремих ланках системи. Рух зумовлює появу змін у потоках чутливих нервових імпульсів, що проходять від м'язів, сухожилків, суглобів і шкіри. Ця інформація надходить безпосередньо до моторної кори і спінального мозочка, який передає її до ядер стовбура головного мозку. Вони забезпечують також формування зворотного зв'язку, завдяки якому рефлекторна відповідь може змінитися і значно підвищиться точність рухів. Запускаються моторні рефлекси з великої кількості різноманітних рецепторів. Основними шляхами стовбура головного мозку, що пов'язані із забезпеченням постави та координування, є червоноядерний-спинномозочковий, ретикуло-спинномо-зочковий, покришко-спинномозочковий, присінково-спинномозочковий, а також шляхи, спрямовані до мотонейронів стовбура. Крім того, людина здатна виконувати цілеспрямовані свідомі рухи, команди для яких зароджуються у корі великого мозку.

Філогенез розвитку нервової системи здійснювався від формування сегментарного відділу спинного мозку до переднього мозку через послідовну появу проміжних відділів ЦНС. У такому разі в кожному наступному відділі ЦНС формувалися рухові нервові центри, що за посередництва попередніх нижчерозташованих включалися у регулювання рухів, не замінюючи їх, а підпорядковуючи і модулюючи їхній вплив. У результаті всі центри, складаючи елементи ієрархічної системи, водночас діють як партнери. Усе це призвело до утворення складної системи багаторівневого нервового центру, що забезпечує людині можливість виконання усієї різноманітної гами рухів. Однак не слід забувати, що безпосередній контакт із м'язами усі його елементи здійснюють через мотонейрони спинного мозку (а до м'язів голови - через мотонейрони стовбура головного мозку).

^ 7.1. Рухові функції спинного мозку

Руховими центрами спинного мозку є його передні роги, у яких кожному окремому м'язу або його частині відповідає власна популяція (пул) альфа- і гама-мотонейронів, які лежать безпосередньо один біля одного. У кожному сегменті спинного мозку локалізовані мотонейрони, що іннервують м'язи суворо визначеної ділянки (метамера) тіла. Величина пулу за-

4,4(19 оценок)
Ответ:
YanaKotsyuk
YanaKotsyuk
06.09.2020
Зеленые водоросли.

Отличаются зеленым цветом и набором пигментов, характерным для высших растений.
Одноклеточные, колониальные, многоклеточные и неклеточного строения.
Зеленые водоросли обитают главным образом в пресных водах, некоторые виды
- на суше, на почве, на поверхности снега и льда и в термальных источниках.
Много видов обитает также в солоноватых и морских водоемах. Известно 20 тыс. видов.

Бурые водоросли.

Характеризуются бурым цветом. Длина до 60 м. Сюда относятся разнообразные
по форме и строению многоклеточные морские водоросли. Размножаются
половым Бурые водоросли обитают преимущественно в холодных морях.
Известно около 1500 видов бурых водорослей.

Красные водоросли.

Цвет от розового до темно-красного. Размножение вегетативное, половое
и бесполое. Обитают преимущественно в морях, некоторые виды в холодных
текучих водах, на почве, на стенах. Среди красных водорослей есть паразиты
и полупаразиты, живущие на красных водорослях других видов.
4,7(4 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ