М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
IdaPosion
IdaPosion
05.05.2021 23:04 •  Биология

Решите по биологии какая судьба ждет популяцию животных, если она имеет такой возрастной состав: а) популяция тигров: 10% -это особь в к репродуктивном периоде, 30% -репродуктивному, 60% -пострепролуктивному периоде б) популяция волков: 20% -до репродуктивном периоде, 50% -репродуктивному, 30% -пострепролуктивному (яка доля чекає популяцію тварин , якщо вона має такий віковий склад : а)популяція тигрів : 10%-це особина у до репродуктивному періоді , 30%-репродуктивному, 60%-пострепролуктивному періоді б)популяція вовків: 20%-до репродуктивному періоді ,50%-репродуктивному , 30%-пострепролуктивному)

👇
Ответ:
Viki3888
Viki3888
05.05.2021
Тигры: пойдет заметное сокращение популяции т.к. сторые особи помрут , а особей в репродуктивном периоде маловато , но полное вымирание популяции скорее всего не грозит.
волки: у них всё хорошо вполне достаточно особей репродуктивного периода , более чем кроет смертность старых особей , да и молодняка достаточно
4,7(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Julieta11
Julieta11
05.05.2021
Бактериальная клетка состоит из клеточной стенки, цитоплазматической мембраны, цитоплазмы с включениями и ядерного аппарата, называемого нуклеоидом. Имеются другие структуры: мезосома, хроматофоры, тилакоиды, вакуоли, включения полисахаридов, жировые капельки, капсула (микрокапсула, слизь), жгутики, пили. Некоторые бактерии образовывать споры.
Структуру и морфологию бактерий изучают с различных методов микроскопии: световой, фазово-контрастной, интерференционной, темнопольной, люминесцентной и электронной.
4,6(64 оценок)
Ответ:
DoodleCrazy
DoodleCrazy
05.05.2021

 Якомога частіше читайте у транспорті: зробите добру справу мінімум двох попутників, які знаходяться поруч.

? просиджувати дні і ночі за комп'ютером.

Щось чули про гімнастику для очей? Забудьте про це: її придумали ледарі, які тільки тим і займаються, що ухиляються від роботи. Шари пилу на моніторі тільки до вам якомога швидше посадити і зіпсувати зір. До речі, кажуть, що пил поглинає електро-магнітне випромінювання.

? Не приховуйте очей від полуденного сонця. В крайньому випадку, можете придбати «сонцезахисні» очки в найближчому переході. Не слухайте тих, хто радить проконсультуватися з фахівцями з приводу вибору даного аксесуара. До чого це?

? Слідкуйте, щоб світло настільної лампи падало справа (якщо, звичайно, ви пишете правою рукою; якщо лівій - все з точністю до навпаки). Не допускайте того, щоб світло падало тільки на зошит чи книжку. Ваша рука повинна відкидати тінь на папір.

Отже, якщо ви регулярно виконуватимете дані поради, ви перестанете бачити світ в сірому світлі. Втім, і у білому теж ... Відкинувши без жартів, ми повинні зрозуміти, що за до зору отримуємо понад 70 відсотків інформації, а отже, саме зір є основним посередником між нами і зовнішнім світом. Чи варто говорити, що ми зобов'язані нашим очам багатьом. Але дбаємо про них належним чином? Думаю, більшість з нас починають приділяти увагу зору, лише зіткнувшись з якими-небудь проблемами. Адже їх можна уникнути! На стан зіпсованості зору здатне вплинути безліч чинників: харчування, режим роботи, сон, гігієна, - про них ми і поговоримо.

4,5(83 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ