М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Abdul18
Abdul18
11.10.2021 09:46 •  Биология

Сочинение по биологии на тему растение,, одуванчик полевой"

👇
Ответ:
света979
света979
11.10.2021
Для меня, одуванчик – маленькое чудо. Он появляется раньше многих других цветочков, как только начинает пригревать солнце. И целое лето одуванчики радуют нас своими желтыми лепестками-лучиками, как маленькие солнышки.
Удивительное рядом
Все меньше времени мы уделяем красоте природы, намного больше нас интересуют учеба, техника, работа и ежедневные проблемы. А ведь так много удивительных и красивых растений, птиц и животных.
Идешь по дорожке, посмотришь на травку, а там как будто кто-то разбрызгал желтую краску. Присмотришься, а это множество одуванчиков тянут к солнышку свои головки. Золотистые маленькие цветочки привычны для нас, но стоит остановиться и внимательно рассмотреть каждый. Вот на один, присела божья коровка и со стороны кажется, что это чудесное украшение. А на другом цветочке, еще блестят капельки росы и переливаются как драгоценные камни.
А когда на одуванчике созревают семена, он становится белым и пушистым. Со стороны, кажется, что это воздушный шар. Стоит только дунуть посильнее на такой одуванчик, как в разные стороны разлетаются маленькие зонтики. Они очень легкие и ветер еще долго играет с ними, унося далеко-далеко.
Одуванчик – полезен для здоровья
Наши предки, часто применяли растения при лечении многих заболеваний. Сейчас уже многие уникальные рецепты потеряны и забыты. В листьях молодого одуванчика содержится много кальция, железа, калия, фосфора и множество витаминов. Поэтому салат из листьев одуванчика – очень полезен для здоровья. Кроме того, очень вкусное варенье получается из цветков одуванчика. Тягучее, медового цвета, оно имеет вкус лета и согревает зимой.
4,4(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kamillaakhmetz
kamillaakhmetz
11.10.2021
Вплив людини на природу в сучасному світі Лис 16 2012 / 11:00 am Написав: admin Прокоментуй!

Ще кілька століть тому вплив людини на природу було вкрай незначно, проте в ході науково-технічного прогресу цивілізація стала настільки сильно впливати на навколишнє середовище, що сьогодні екологічне питання є одним з найбільш актуальних у всьому світі. У ХХ столітті відбувся значний стрибок виробництва і розвитку людської діяльності, в результаті чого з’явилися промислові заводи і фабрики, які стали випускати технічні засоби, що полегшують життя всім людям. Значний комфорт, проте, став причиною негативних наслідків, які позначилися на природних ресурсах і на всьому біологічному співтоваристві на Землі.

Так, наприклад, вирубка лісів протягом тривалого часу призвела до міграції тварин, птахів і ссавців. А оскільки в природі все взаємопов’язане, при порушенні ланцюжка в системі живлення починають відбуватися процеси вимирання окремо взятих тварин, рослин або комах. Саме тому в даний час вплив людини на природу намагаються зменшити, а винищувати ресурси по можливості компенсувати (посадка лісу, опріснення солоної води і так далі).

Слід зауважити, що людина, будучи єдиним істотою на Землі, яка має розум і волю, не повинен недбало ставитися до всього того, що дає йому планета. Навпаки, людство повинно намагатися гармонізувати свою життєдіяльність і привести її у відповідність із законами природи. Саме на це спрямовані зусилля світового співтовариства в даний час, і в результаті цього наша цивілізація поступово починає переходити на якісно новий рівень свого розвитку. Все більше вводиться у виробництво екологічно чистих технологічних новинок, прикладами яких можуть бути: в сфері автотранспорту – електромобілі, у сфері теплопостачання – геотермальні котли, у сфері видобутку електроенергії – вітряні і сонячні електростанції. Тому сьогодні можна говорити про те, що негативний вплив людини на природу поступово знижується. Звичайно, до хороших показників екологічності ще дуже далеко, однак початок покладено вже сьогодні.

Радує й те, що самі люди починають усвідомлювати згубність подальшого знищення природи і поступово переходять на здоровий б життя. Повільно, але вірно відбувається відтік жителів з центру міст в передмістя і сільську місцевість, оскільки в більшості великих міст гранично допустима норма СО (чадного газу) перевищує гранично допустиму концентрацію в кілька разів. Зростає кількість котеджних містечок, де вплив людини на природу мінімально. Все це говорить про те, що людство поступово починає відходити від повальної системи споживання природних ресурсів і переходить до системи гармонійного розвитку.

Сучасна нафтогазова промисловість також перебуває в стадії поступового згортання, оскільки всій розвіданої нафти на Землі вистачить ще максимум на 50 років. Це дуже маленький термін навіть за людськими мірками, тому всі розвинені країни вже давно інвестують свої капітали в екологічно чисте виробництво нових ресурсів. Кардинально новий підхід полягає в пошуку поновлюваних джерелах палива. Тут в якості прикладу можна навести біопаливо, яке можна вирощувати на спеціально відведеній території. У результаті всього цього вплив людини на природу поступово здобуває позитивний характер.

Підводячи підсумки цієї цікавої теми, можна зробити висновок, що наша цивілізація нарешті усвідомила, що продовжувати й далі виснажувати природні запаси не можна, оскільки ні до чого хорошого це не призведе. Негативний вплив людини на природу вже проявляється у вигляді катаклізмів і глобальної зміни клімату. Все це ще раз підкреслює той факт, що всі люди на Землі несуть відповідальність за те, що відбувається з планетою сьогодні, і тільки спільними зусиллями наша цивілізація зможе подолати всі труднощі.

4,4(44 оценок)
Ответ:
Star3111
Star3111
11.10.2021
Страница моего дневника. Один школьный день. 
Сегодня я пришла в школу и ожидала звонка. Ребята бегали по коридору, они играли. Я открыла книгу и начала читать. Звонок. И вот начался урок. Это русский язык. На нем все внимательно слушали учителя, но есть и такие, что баловались... И вдруг меня вызвали к доске. Я встала, и с небольшим испугом вышла. Меня спросили несколько правил, которые я рассказала на отлично, затем сказали написать предложение и сделать его разбор. Я получила удовлетворительную оценку . Следующий урок математика, я быстро проверяла примеры из домашней работы, учила правила,. После звонка, как назло меня спросили те правила, которые я не успела выучить... Конец урока. Перемена. Я пошла в столовую, перекусить. И повторяла стихи. Звонок. Я зашла в класс, села и тут, вдруг контрольная, слава богу читала рассказ,... вы не подумайте, я всегда делаю дом. Работу... И контрольную написала успешно, затем у нас внеурочная деятельность... Мы весь урок смотрели фильм Ура! Домой... Оценки у меня не очень... Русский, 5, математика 4 и литература 5! Ну 4 все портит Вот и весь денек!
4,6(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ