Поведінка — це набір дій, реакцій на середовище (подразники) свідоме та несвідоме.
Поведінка людини біологічними соціальними чинниками. Біологічну основу поведінки складають інстинкти, наприклад, інстинкти самозбереження, розмноження, турбота про потомство.
Такі особливості поведінки, як емоційність, агресивність, прагнення до успіху, любов, і тому подібне мають біологічну природу.
У сучасному суспільстві поведінка людини багато в чому визначається соціальними чинниками; людина дотримується певних поведінкових норм. Успіх людини визначається умінням дотримуватись певних поведінкових норм.
Пошукова поведінка відрізняється винятковою різноманітністю і залежить від особливостей екології і біології виду. Спільним для тварин є підвищення чутливості до харчових подразників. У одноклітинних організмів, личинок комах вона проявляється у вигляді позитивного таксису, по відношенню до хімічних подразників.
Тварини виявляють вибірковість по відношенню до їжі. Вона може проявлятися у вигляді суворої спеціалізації, як у Rostrhamus sociabilis, що харчується лише слизняками, або у вигляді харчової переваги, за наявності якої тварина, якщо у неї є вибір, віддає перевагу певному харчовому об'єкту. Екологи визначають харчову перевагу як перевищення певного харчового об'єкта в раціоні над його вмістом в середовищі. Часто тварини прагнуть підтримувати різноманітність харчового раціону (Збалансована перевага).
На территории России существует огромное количество заповедников и национальных парков, которые раскиданы по всем природным зонам.
Например самым известным заповедником зоны арктических пустынь является остров Врангеля, где гнездятся тысячи птиц и вынашивают своих детенышей самки белых медведей.
Примером заповедника зоны тундры может служить Усть-Ленский заповедник, который находится на обширной дельте реки Лена.
примером заповедника зоны Тайги может быть назван тунгусский заповедник, а зоны смешанных лесов - Брянский заповедник.
В зоне степей находим Оренбургский заповедник, а в зоне полупустынь - заповедник Дагестанский.
Зона субтропиков у нас небольшая и там мы находим Кавказский заповедник им Шапошникова.
Объяснение:
2) Рот без зубов
3) парные-горизонтальные плавники, 4)У двоякодышащих есть лёгочное дыхание, при этом дыхание жабрами отсутствует