Объяснение:
зарождение жизни на земле произошло около 3 8 млрд лет назад когда закончилась образование земной коры ученые выяснили Что первые живые организмы появились в водной среде и только через миллиард лет произошел выход на поверхность суши первых существ формированию наземной Флоры образованию растений органов и тканей возможность размножаться спорами животные также значительная или вакцинировать важным этапом в развитии стало формирование головного мозга условных и безусловных рефлексов инстинктов выживания дальнейшая эволюция животных стало основой для формирования человечества деления истории Земли на эры и периоды дает представление об особенностях развития жизни на планете в разные временные промежутки ученые выделяют особо значимые события в формировании жизни на земле в отдельные отрезки времени эры которые делятся на природу существует 5r архейская протерозойская Палеозойская мезозойская кайнозойская
Схожості
У незвичайних представників живої природи також є багато схожих рис з хордовими та іншими типами тварин. Схожість грибів з ними гається в гетеротрофному харчування.
Глікоген виступає запасним поживним компонентом для організмів обох царств. Сечовина в якості продукту метаболізму теж є загальною ознакою. Гриби з тваринами зближують хітин в стінці клітин і відсутність пластид.
В іншому між двома царствами дуже багато відмінностей. Головним з них виступає рухливість, властива практично всім видам тварин, за винятком нерухомих коралів.
Гриби харчуються елементами, всмоктуючи їх на клітинному рівні, коли представники фауни з рухомим життя перетравлюють їжу за до травної системи.
Відмінності грибного царства
Після порівняння грибів з іншими таксонами високого рівня стає зрозуміло, чому їх слід виділяти в окрему групу. У грибного царства є особливості, які характерні тільки для нього.
Щоб дізнатися, в чому полягають відмінності грибів від тварин і рослин, необхідно розглянути будову їх клітин:
У організмів є гіфи, які представляють ниткоподібні відростки, що ростуть під землею і формують вегетативне тіло.
Якщо одноклітинне тіло починає брунькуватися, у грибів утворюється псевдоміцелій. Всі дочірні клітини залишаються разом, але кожна з них стає самостійним організмом.
У грибів відсутні справжні тканини, проте у них є помилковий шар під назвою плектенхіма, з якого утворюється плодове тіло.
Процес харчування проходить одним з двох шляхів: осмотрофним (всмоктуванням рідкої їжі) або фаготрофним (поглинання твердих частинок).
Гриби - приклад
Ще однією специфічною рисою грибів є можливість їх існування на рослинах, наприклад, на стовбурі або коренях дерев. Такі специфічні союзи спільного “проживання” нерідко призводять до загибелі тіла господаря. Іноді співіснування може бути сприятливим і взаємовигідним.