Черная окраска А
палевая окраска а
Короткая шерсть В
длинная шерсть в
P AAbb * aaBB
G Ab aB
F1 AaBb
P Аа Вв * Аа Вв
G AB Ab aB ab AB Ab aB ab
В F2 будет расщепление по генотипу 1:2:2:4:1:2:1:2:1
ААВВ 1 черный цвет короткая шерсть
ААВв 2 черный короткая
АаВВ 2 черный короткая
АаВв 4 черный короткая
ААвв 1 чистопородный перс
Аавв 2 черн длинная - фенотипически похожий на персидского
ааВВ 1 чистопородный сиамский
ааВв 2 палевый короткая
аавв 1 длинношерстный палевый
Какова вероятность получения в F2 чистопородного сиамского котенка - 6%; котенка, фенотипически похожего на персидского -12%; длинношерстного палевого котенка - 6%
сподіваюся до
Объяснение:
Як і рослини, справжні гриби та грибоподібні організми вчені довго об’єднували в одне царство. Сучасні методи дослідження дозволили встановити, що схожість цих організмів пов’язана з пристосуванням до схожого життя, але вони мають різне походження. Тому зараз різні групи справжніх грибів і грибоподібних організмів відносять до різних субдоменів еукаріотів.
Характерними особливостями всіх грибів і грибоподібних організмів є те, що вони отримують потрібні їм речовини з навколишнього середовища, поглинаючи їх усією поверхнею свого тіла. Такому живлення сприяє те, що їхнє тіло має форму міцелію (мал. 17.1). Міцелій — гігантська багатоядерна клітина, окремі ниткоподібні вирости якої є гіфами.
Але крім води і мінеральних речовин цим організмам доводиться поглинати із зовнішнього середовища ще й органічні речовини, бо всі вони є гетеротрофами і не здатні самостійно синтезувати органічні речовини з неорганічних.
Справжня багатоклітинність притаманна тільки невеликій кількості грибів, але трапляються й гриби з класичними невеликими окремими клітинами (класичні одноклітинні організми), наприклад дріжджі.