М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Найменшу кількість генів серед хромосом людини містять

👇
Ответ:
Arinaiv1
Arinaiv1
25.10.2021
Это половая Y - хромосома.   По разным источникам в ней от 78 до 92 генов. У человека 23 пары хромосом, а активных генов где-то около 30000.
4,8(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
StefanSalvatori
StefanSalvatori
25.10.2021

Скільки ж на землі є різних звірів? Досі нікому не вдалося точно встановити це число. Водночас вчені переконалися – хижаків значно менше від травоїдних. І ще вивели одну закономірність: чим дрібніші ссавці, тим їх більше.

Житомирська область займає географічне положення між лісовою (Полісся) й степовою зонами (лісостеп) і відзначається багатством й різноманітністю в тваринному світі як представників фауни лісу, так і лісостепу. Тут налічується майже 60 видів ссавців, близько 220 видів птахів, 11 видів земноводних, 8 видів плазунів. Головне ж багатство, красу й гордість поліських лісів становлять копитні ссавці — лось, благородний олень, козуля, дикий кабан.

Як об’єкти полювання, господарське значення на Житомирщині мають: дикий кабан, дикі кози, хом’яки, зайці, лисиці, ховрахи, водяний щур. Для поліпшення видового складу дичини та збагачення фауни було завезено ондатру, єнотовидну собаку, благородного оленя, які прижилися і розмножуються. Значно зростає кількість лося, збереглись і охороняються бобри.

Використовуючи для своїх потреб численні дари природи – корисні копалини, водні ресурси, повітря – людина не завжди дбайливо й ощадно себе поводить. Страждає рослинний і тваринний світ, зменшується їх видовий і кількісний склад. На Житомирщині 125 рослин і 40 видів тварин є рідкісними і потребують охорони. Серед ссавців нашого краю до «Червоної книги України» внесені: бобер, норка, тхір, горностай, глухар, тетерук, рись тощо.

Объяснение:

4,4(85 оценок)
Ответ:
kros222999
kros222999
25.10.2021
Адреналін ще називають "аварийнвм гормоном" за його здатність "запускати" зупинилися з якої-небудь причини органи і системи людини. Невипадково саме цей гормон використовують у протишокової медицині при важких травмах, зупинках серця і т. д.
Адреналін виробляють надниркові залози. Під впливом цього гормону в кров надходить більше глюкози, серце починає краще скорочуватися, підвищується сила і витривалість м'язів, очі починають краще бачити, вуха чують. Всі органи і системи людини стають готовими до дії в екстремальній ситуації.
4,7(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ