М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dima12345678909
dima12345678909
28.02.2022 09:05 •  Биология

Мускульный желудок наиболее развит у: а) всех насекомоядных б) большинства насекомоядных в) зерноядных г) хищных

👇
Ответ:
raykyoko
raykyoko
28.02.2022
Мускулистый желудок имеют большинство насекомоядных
4,6(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
нигич1
нигич1
28.02.2022

Відповідь:За забезпеченістю водою рослини поділяють на посухостійкі (костриця, кактус, молочай, сухолюбне молодило, агава, алоє, верблюжа колючка), помірно вологолюбні (дуб, фіалки, конвалія), вологолюбні (вільха, ситник, осоки, очерет, рогіз, калюжниця) та водні (елодея, валіснерія, роголисник, комиш, водяний різак).

За умовами освітлення рослини поділяють на світлолюбні (береза, сосна, старі ялини, подорожник, більшість посухостійких рослин та водних рослин з листками, що плавають), тіньовитривалі (граб, бузок, суниця, молоді ялини) і тіньолюбні (копитняк, сенполія, деякі папороті).

За температурними умовами рослини поділяють на холодовитривалі ( дерева і кущі помірних широт, сільськогосподарські культури морква, горох, жито) та теплолюбні.(рослини тропіків і теплих субтропіків, огірок, гарбуз, диня, томати та баклажани).

Надеюсь так

Пояснення:

4,7(95 оценок)
Ответ:

Відповідь:У побуті під словом «тварини» часто розуміють лише чотириногих наземних хребетних (ссавці, плазуни та земноводні). У науці за терміном «тварини» (Animalia) закріплено ширше значення (див. вище). Тому кажуть, що до тварин, крім ссавців, належить багато інших організмів: риби, птахи, комахи, павукоподібні, молюски, морські зірки, черви тощо. Людина теж належить до царства тварин, але традиційно розглядається окремо — навіть професійні біологи вживають звороти «тварини і людина» чи «тварини, в тому числі людина».

При цьому раніше до цього царства відносили багатьох гетеротрофних найпростіших і ділили тварин на підцарства: одноклітинні Protozoa і багатоклітинні Metazoa. Зараз назва «тварини» в таксономічному сенсі закріпилася за багатоклітинними. В такому розумінні тварини як таксон мають певніші ознаки — для них характерні оогамія, багатотканинна будова, наявність як мінімум двох зародкових листків, стадій бластули і гаструли в зародковому розвитку. У переважної більшості тварин є м'язи і нерви (за винятком губок, пластинчастих, мезозоїв, кнідоспоридій, які, можливо, їх втратили).

У той же час у науці термін «тварини» іноді пропонується використовувати в ще ширшому значенні, маючи на увазі під тваринами не таксон, а тип організації — життєву форму, засновану на рухливості, гетеротрофності і голозойному живленні.

Пояснення:

4,5(50 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ