7-це сполуки, які внаслідок своїх фізико-хімічних властивостей мають певну специфічну активність і виконують, змінюють або впливають на каталітичну (ферменти, вітаміни, коферменти), енергетичну (вуглеводи, ліпіди), пластичну (вуглеводи, ліпіди, білки), регуляторну (гормони, пептиди) або інші функції в організмі.
8-око,М’язи ока,кровоносними судинами
9-частина нервової системи, що іннервує внутрішні органи, шкіру, гладкі м’язи, залози внутрішньої секреції та серце, кровопостачання і трофіку всіх органів, а також підтримує сталість внутрішнього середовища організму. В.н.с. не перебуває під контролем свідомості, на відміну від соматичної, що зумовлює аферентні та еферентні зв’язки організму із зовнішнім середовищем. На цій підставі В.н.с. називають автономною. Однак її автономність є досить умовною, тому що принципово можливо довільно керувати вегетативними функціями, що вдається здійснити після спеціального цілеспрямованого тренування (напр. за системою індійських йогів). Анатомічно В.н.с. представлена ядрами сірої речовини, нервовими вузлами (гангліями) і нервовими шляхами — волокнами, розміщеними у спинному та головному мозку. У ній розрізняють парасимпатичну й симпатичну нервові системи.
10-1 — передній мозок; 2 — епіфіз; 3 — гіпофіз; 4 — середній мозок; ... переважно внутрішні органи: серце, судини, залози внутрішньої секреції та ін. ... як симпатичною, так і парасимпатичною нервовою системою
11-
12- тем что человек может умереть и если не лечится то ничего не и человек умрет
Объяснение:
Вторая цепь ДНК Ц-Г-Г-Т-Ц-Ц-Г-Т-Г-А-Т-Т
b
Принцип комплементарности
c
Длина данного фрагмента 0,34 нм×12=4,08 нм
d
2 цепь ДНК: Ц-Г-Г-Т-Ц-Ц-Г-Т-Г-А-Т-Т
и-РНК: Г-Ц-Ц-А-Г-Г-Ц-А-Ц-У-А-А
e
Аминокислоты: Сер-Три-Тир-стоп
f
Кодоны и-РНК: Г-Ц-Ц-А-Г-Г-Ц-А-Ц-У-А-А
Антикодоны т-РНК: Ц-Г-Г-У-Ц-Ц-Г-У-Г-А-У-У
g
Всего 24 нуклеотидов, из них адениловых 5
А=5×100%/24 = 21%