Микроскоп состоит из окуляра,тубуса,объектива,предметного столика,зеркала,винта и штатива. Микроскоп берут за дугообразную часть.Устанавливают на рабочий стол.Освещение производят при малом увеличении зеркалом вогнутой стороной.Ловим зеркалом источник света.Препарат кладем на предметный столик.С макровинта опускаем объектив вниз до 1 см от препарата.Глядя в окуляр настраиваем макровинтом до четкого просмотра препарата.После урока убрать препарат с микроскопа и убрать микроскоп в шкаф.
Думаю, внутреннее оплодотворение позволило выйти позв. жив. на сушу. Обосную.
Земноводные, живя и на суше, и, частично, в воде, имеют хуже развитый мозжечок по сравнению с рыбами.
Пресмыкающиеся, наземные животные(кроме отрядов Черепахи и Крокодилы), имеют один круг кровобращения.
Рыбы, имея замкнутую кровеносную систему, живут в воде.
Земноводным водная среда, в-основном, нужна для оплодотворения. В основном, т.к. жабы живут в сырых местах, а вот для оплодотворения им нужна водная среда. Появление же такого ароморфоза как внутр. оплодотворение позволяет обходиться вообще без водной среды.
1) f: закріплення рослини в грунті, слугує для грунтового живлення - поглинання води та мінеральних речовин і транспортування їх до надземної частини рослини; захищають верхній шар грунту від руйнування. 2) Види коренів: головний (росте із корінця зародка); бічні (ростуть від головного та додаткових); додаткові (ростуть від стебла). 3) Типи коренів: стрижнева (у Дводольних рослин), наприклад: морква, буряк та ін; мичкувата (у Однодольних), наприклад: пшениця, рис. 4) На формування кореневої системи впливають зовнішні чинники - умови для життєдіяльності рослини. 5) Людина безпосередньо може впливати на формування кореневої системи: основними методами формування КС є підгортання (а) та пікірування (б). а) Якщо під час висаджування розсади овочевих і декоративних рослин у відкритий ґрунт у паростка відщипнути кінчик головного кореня, то галуження кореневої системи посилюється за рахунок утворення та розростання бічних коренів. б) Отже, у садівництві, квітникарстві та овочівництві завдяки підгортанню чи пікіруванню формують потужну кореневу систему, більшість коренів якої перебуває у верхньому найродючішому шарі ґрунту. Тому рослини отримують більше поживних речовин і розвиваються краще. Знання особливостей будови та розвитку кореневих систем людина використовує також для боротьби з руйнуванням ґрунтів та закріплення пісків чи ярів. Для цього висаджують рослини з потужними кореневими системами (акацію білу, сосну звичайну, гледичію, терен, шипшину, глід та інші). Береги водойм для закріплення засаджують переважно вільхою, вербою, калиною, тополею.
Микроскоп берут за дугообразную часть.Устанавливают на рабочий стол.Освещение производят при малом увеличении зеркалом вогнутой стороной.Ловим зеркалом источник света.Препарат кладем на предметный столик.С макровинта опускаем объектив вниз до 1 см от препарата.Глядя в окуляр настраиваем макровинтом до четкого просмотра препарата.После урока убрать препарат с микроскопа и убрать микроскоп в шкаф.