М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maksimkasuslov1
maksimkasuslov1
03.02.2022 01:58 •  Биология

Устройство микроскопа и правила работы с ним 20

👇
Ответ:
Kazhimyrat0210
Kazhimyrat0210
03.02.2022
Микроскоп состоит из окуляра,тубуса,объектива,предметного столика,зеркала,винта и штатива.
  Микроскоп берут за дугообразную часть.Устанавливают на рабочий стол.Освещение производят при малом увеличении зеркалом вогнутой стороной.Ловим зеркалом источник света.Препарат кладем на предметный столик.С макровинта опускаем объектив вниз до 1 см от препарата.Глядя в окуляр настраиваем макровинтом до четкого просмотра препарата.После урока убрать препарат с микроскопа и убрать микроскоп в шкаф.
4,6(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
KSUMOKLOKOVA
KSUMOKLOKOVA
03.02.2022
Думаю, внутреннее оплодотворение позволило выйти позв. жив. на сушу. Обосную.

Земноводные, живя и на суше, и, частично, в воде, имеют хуже развитый мозжечок по сравнению с рыбами.

Пресмыкающиеся, наземные животные(кроме отрядов Черепахи и Крокодилы), имеют один круг кровобращения.

Рыбы, имея замкнутую кровеносную систему, живут в воде.

Земноводным водная среда, в-основном, нужна для оплодотворения. В основном, т.к. жабы живут в сырых местах, а вот для оплодотворения им нужна водная среда. Появление же такого ароморфоза как внутр. оплодотворение позволяет обходиться вообще без водной среды.
4,5(90 оценок)
Ответ:
Maria404404
Maria404404
03.02.2022
1) f: закріплення рослини в грунті, слугує для грунтового живлення - поглинання води та мінеральних речовин і транспортування їх до надземної частини рослини; захищають верхній шар грунту від руйнування.
2) Види коренів: головний (росте із корінця зародка); бічні (ростуть від головного та додаткових); додаткові (ростуть від стебла).
3) Типи коренів: стрижнева (у Дводольних рослин), наприклад: морква, буряк та ін; мичкувата (у Однодольних), наприклад: пшениця, рис.
4) На формування кореневої системи впливають зовнішні чинники - умови для життєдіяльності рослини.
5) Людина безпосередньо може впливати на формування кореневої системи: основними методами формування КС є підгортання (а) та пікірування (б).
а) Якщо під час висаджування розсади овочевих і декоративних рослин у відкритий ґрунт у паростка відщипнути кінчик головного кореня, то галуження кореневої системи посилюється за рахунок утворення та розростання бічних коренів.
б) Отже, у садівництві, квітникарстві та овочівництві завдяки підгортанню чи пікіруванню формують потужну кореневу систему, більшість коренів якої перебуває у верхньому найродючішому шарі ґрунту. Тому рослини отримують більше поживних речовин і розвиваються краще.
Знання особливостей будови та розвитку кореневих систем людина використовує також для боротьби з руйнуванням ґрунтів та закріплення пісків чи ярів. Для цього висаджують рослини з потужними кореневими системами (акацію білу, сосну звичайну, гледичію, терен, шипшину, глід та інші). Береги водойм для закріплення засаджують переважно вільхою, вербою, калиною, тополею.

Все :)
4,5(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ