М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
3Человек3
3Человек3
05.11.2021 08:32 •  Биология

Подумайте!
какое значение для жизни на нашей планете име-
ют зелёные растения? ​

👇
Ответ:
саша5479
саша5479
05.11.2021

Растение получает из окружающей среды газы, соли, воду – все то, из чего оно строит свое тело; растение и среда составляют единое целое. Отличительной особенностью зеленых растений, окрашенных пигментом хлорофиллом, является их свойство превращать неорганические вещества в органические, необходимые для жизни. Днем зеленые растения поглощают из воздуха углекислый газ и выделяют кислород. Этот газообмен и улавливание световых лучей происходят при посредстве обширной листовой поверхности, а извлечение из почвы воды и минеральных солей – с сильноразветвленной корневой системы.

Объяснение:

4,7(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dashabelosh
dashabelosh
05.11.2021
1. В 1мин. 60 сек.
    В 8 мин.  480 сек.

2. За 1/6 сек. присоединяется 1 аминокислота
    За 480 сек. присоединяется 480*6 = 2880 аминокислот.

3. 2880 аминокислот кодируются 
    2880*3 = 8 640 нуклеотидами мРНК

4. Количество экзонов - участков ДНК,копии которых составляют зрелую РНК, составляют 60%. Х - количество всех нуклеотидов гена.

8 640 --- 60%
Х --- 100%

Х = 8 640*100 : 60 = 14 400 нуклеотидов.

5. Молекулярная масса одного нуклеотида 345 г/моль

    14 400 * 345 = 4 968 000 г/моль 

ответ: молекулярная масса гена кодирующего белок на синтез которого затрачено 8 мин. составляет 4 968 000 г/моль.
4,7(43 оценок)
Ответ:
sprinter99
sprinter99
05.11.2021
Мешкаючи у всіх шарах водної стихії, риби використовують різні харчові ресурси: від планктону і водоростей до представників майже всіх типів і класів тварин. Харчуючись, риби регулюють чисельність водних організмів і в той же час самі є джерелом живлення багатьох рибоядних тварин, головним чином птахів і звірів.

Промислові риби

Риби багатьох видів – найважливіше джерело харчування людей. Відходи переробки рибної продукції використовуються для годівлі сільськогосподарських тварин (свиней, курей, качок), хутрових звірів на звірофермах. Рибний промисел – найдавніше заняття людей, особливо що живуть на морських узбережжях.

У водах нашої країни налічують понад 1000 видів риб. З них понад 250 видів мають промислове значення. До найцінніших промислових риб відносять осетрів, білуг, севрюг (осетрових риб), кету, горбушу, чавичі (лососевих риб). Промисел осетрових риб ведеться в Каспійському, Чорному та Азовському морях, а лососевих – головним чином в морях Далекого Сходу.

До масових промислових риб в нашій країні відносяться тріскові (наприклад, тріска, пікша, хек, минтай, навага), камбалообразні, оселедцевих (оселедець, шпроти, тюлька) і сардини, які зустрічаються в морях, що омивають північно західні береги Європи, в Баренцевому морі та на півночі Атлантичного океану. У прісних водах ловлять коропоподібних, наприклад воблу, ляща, плотву.

Рибні запаси не вічні природні багатства. Тому важливо виловлювати стільки риби, щоб залишилася її частина могла швидко відновити колишню чисельність. Не можна виловлювати непідросшу рибу, використовувати хижацьк лову: травлення, глушіння вибуховими речовинами. Необхідно вживати всі заходи до того, щоб водойми не забруднювались нафтопродуктами, стічними водами.

Розведення і акліматизація риб

У збереженні і збільшенні чисельності найбільш цінних промислових риб велике значення мають рибоводні заводи, на яких виробляють штучне запліднення ікри і вирощування мальків.

Інкубування ікри і вирощування мальків

Для штучного запліднення ікри виловлюють йдучих на нерест самок і самців. В спеціальні посудини з самок обережно видавлюють ікру і перемішують її з насіннєвою рідиною, одержуваної таким же з самців. Після цього ікру заливають водою. Такий б запліднення ікри називають сухим. Він був запропонований в 1857 р. російським рибоводом В. П.Врасським. При сухому запліднюється 90-100% ікри, а в природних умовах – всього 8-10%.
4,4(13 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ