Яке значення амфібій в природі?
Пуголовки амфібій з великим апетитом поїдають синьо-зелені водорості, які поглинають і пов’язують з повітря вільний азот. Таким чином, завдяки цим тваринам вільний азот включається в трофічні ланцюги наземних біогеоценозів і підвищується родючість грунтів. Значиму роль мають личинки амфібій, які сприяють трансформаціям органічних речовин у водних біоценозах. Пуголовки споживають багато фітопланктону і тим самим очищають воду. Безхвості амфібії беруть участь в ланцюгах харчування і в круговороті речовин. Також земноводні є зоофаги – своєрідними трансформаторами енергії, яку можуть накопичувати тільки рослиноїдні форми.
Яке значення амфібій в житті людини?
У деяких країнах Північної Америки та Європи амфібій вживають в їжу. Деякі тварини є проміжними хазяїнами для паразитичних черв’яків, які в стані дорослої особини живуть в організмі домашніх птахів, тварин, хутрових звірів. Деякі амфібії поїдають велику кількість безхребетних, що завдають шкоди садам, теплицям і городам. Крім того, земноводні є об’єктом лабораторних досліджень. На них ставляться досліди в галузі біології та медицини.
ответ:поскольку на корневище я обнаружил узлы,междоузлия чешуевидные листья,придаточные корни ,значит корневище видоизмененный подземный побег (как и клубень)2) У клубня картофеля основание верхушка находится в верхнем строении. Глазки на клубне находятся в разном порядке их может быть много,может быть и мало.Все зависит от картофеля.3)Корневище - подземный долговечный побег многолетних трав (ландыш, ветреница, земляника и др.). Внешне корневище напоминает корень, но отличается от него рядом признаков. Клубень - это подземный побег с сильно утолщенным стеблем, в котором накапливаются запасные вещества (крахмал, реже - масла).Клубни стеблевого происхождения встречаются редко, из культурных растений - у картофеля, земляной груши (топинамбура).
Луковица - подземный укороченный побег с сочными чешуевидными листьями, прикрепленными к короткому стеблю, называемому донцем. На верхушке донца располагается верхушечная почка, а в пазухах сочных чешуи - боковые почки, дающие начало молодым луковицам-деткам (лук репчатый, чеснок).
Объяснение:
1) рождаемости,2) смертности;3) иммиграции новых особей из других популяций;4) эмиграции некоторых особей за пределы ареала данной популяции.