М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rootme
rootme
03.07.2020 14:33 •  Биология

Почему при вставании частота пульса учащается?

👇
Ответ:
Qwerfcsfvfw
Qwerfcsfvfw
03.07.2020
Потому что ми делаем роботу. А при какой нибудь работы наш пульс весь час учащаеться.
4,4(18 оценок)
Ответ:
777ppp777
777ppp777
03.07.2020
Потому что при движении идёт давление на наши органы и движения крови по венам учещается
4,5(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
stanislavgulya
stanislavgulya
03.07.2020
Тело ящерицы разделено на отделы: голову, туловище, хвост, 2 пары конечностей.  тело покрыто плотной сухой кожей с роговыми чешуями ( есть линька) .  голова овальной формы с крупными роговыми щитками.  на голове расположены органы чувств, пара сквозных ноздрей, рот с зубами и длинным тонким языком. глаза с подвижными веками.  есть шея.  туловище слегка приплюснутое, мягкое.  хвост длинный, , может обламываться, а затем восстанавливаться (регенерировать) .  две пары ног широко расставлены по бокам тела, пальцы с когтями.  при движении ящерицы пресмыкаются - касаются телом земли ( название класса пресмыкающиеся). 
4,8(95 оценок)
Ответ:

Покритонасінні (найбільші за кількістю видів — понад 250 тис.) розповсюджені на всіх континентах, у всіх кліматичних зонах і в різноманітних екологічних умовах, це панівні рослини сучасності. Дозволили їм стати панівною групою такі фактори:

• утворення насінних зачатків усередині за­в’язі, стінки якої після запліднення й утворення насінини перетворюються на оплодень і разом з насіниною складають плід;

• у всіх покритонасінних подвійне запліднення і вторинний ендосперм;

• наявність приймочки маточки, до якої потрапляє пилок, перш ніж дістатися до насінного зачатку;

• наявність квіток — квітка виявилась найефективнішим утвором для забезпечення розмноження.

Це найголовніші відмінні ознаки покритонасінних.

Відділ Покритонасінні поділяють на два класи: Дводольні та Однодольні. Дводольні мають зародок з двома сім’ядолями; кількість частин у квітці у кожному колі кратна п’яти або чотирьом; провідні пучки в стеблі розташовані по колу (упорядковано); жилкування листків сітчасте; коренева система стрижнева. Однодольні мають зародок з однією сім’ядолею; кількість частин у квітці в кожному колі кратна трьом; провідні пучки розташовані в стеблі безладно; жилкування листків дугове або паралельне; коренева система мичкувата (складається з додаткових коренів). Характеризуючи рослину, усі ознаки необхідно розглядати в комплексі. За однією ознакою неможливо розпізнати, однодольна чи дводольна рослина, бо є винятки за кожною з ознак. Дводольних набагато більше, ніж однодольних (приблизно в 4 рази). Кожен з класів поділяють на підкласи (дводольні — на 8 підкласів, одно­дольні — на 3). Підкласи діляться на порядки, а ті — на родини. Родин у відділі понад 250. У нашій країні зустрічаються види не з усіх родин: немає видів із суто тропічних родин і суто арктичних. Найбільше видів у наш час мають родини Айстрові (22 тис.) з дводольних та Орхідні (20 тис.) з однодольних.

Только это знаю, надеюсь что хоть с чем-то

4,4(25 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ