М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tomikyrmash
tomikyrmash
28.10.2021 03:39 •  Биология

Формирование лизосом клетки происходит в

👇
Ответ:
лера1231231
лера1231231
28.10.2021

Формирование лизосом в клетке происходит благодаря деятельности комплекса Гольджи.  Лизосомы образуются в результате слияния везикул из комплекса Гольджи с эндосомами. Эндосомы - это везикулы, которые образуются эндоцитозом, поскольку участок плазматической мембраны зажимается и интернализуется клеткой. В этом процессе внеклеточный материал поглощается клеткой. По мере того как эндосомы созревают, они становятся известными как поздние эндосомы.

Поздние эндосомы сливаются с транспортными везикулами из Гольджи, которые содержат кислотные гидролазы. После слияния, эти эндосомы в конечном итоге превращаются в лизосомы.

4,5(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Danya1111111111135
Danya1111111111135
28.10.2021

У водорослей встречается вегетативное, бесполое и половое размножение.

К вегетативному размножению относят те процессы, при которых части таллома отделяются без каких-либо заметных изменений в протопластах и дочерние клетки получают часть оболочки материнской. Так, у некоторых одноклеточных водорослей оно происходит путем деления клетки пополам (например, у эвглены, диатомовых водорослей, одноклеточных конъюгат, синезеленых).

деление эвглены деление диатомей вегетативное размножение десмидиевых водорослей

У эвгленовых такой размножения – единственный в жизненном цикле, у других он может существовать наряду с половым (например, диатомеи и конъюгаты). Но не все одноклеточные водоросли могут размножаться вегетативно.

Объяснение:

4,6(23 оценок)
Ответ:
Temir338
Temir338
28.10.2021

ответ: птахи і дрібні комахи

объяснение:

птахи

птахи з’ї більше 50% популяції багатьох шкідників. особливо корисні в боротьбі зі шкідниками кури. одна курка за день може з’їсти більше 1 000 дротяників, клопів, довгоносиків та інших дорослих комах, личинок і лялечок. тому восени або ранньою весною випускайте на город курей. а в періоди масової появи гусениць, капустяної білянки і совки, слимаків та равликів випускайте на город під наглядом каченят, які за лічені хвилини з’їдять усіх шкідників.

боротися зі шкідливими комахами і пернаті друзі: горобці, граки, ворони, галки, мухоловки, синиці, ластівки та інші птахи є санітарами багаторічних насаджень. денні хижаки (канюк, боривітер, лунь тощо) і сови (сич, вухата сова, сіра сова, сипуха) знищують велику кількість гризунів.

приваблюйте птахів на город і в сади, розвішуючи на гілках дерев пташині будиночки, підгодовуючи в зимовий період. залучайте до такої роботи дітей – так ви пробудите в них любов до природи та інтерес до роботи на городі.

  дрібні тварини

дрібні тварини, зокрема їжаки, землерийки, ящірки, жаби, приносять саду користь, знищуючи велику кількість шкідників. навіть кроти (вкрай не бажані на городі) не шкодять саду, де пої значну кількість шкідників. головне – слідкувати, щоб їхня кількість не порушувала екологічну рівновагу в саду та на городі.

серед дрібних тварин особливо корисні жаби. вони полюють уночі, коли комахи та птахи сплять. їхньою основною їжею є комахи, найчастіше шкідники. гостроморда жаба найбільше полюбляє павуків, трав’яна жаба – слимаків і коників, сіра жаба – жуків і мурашок, зелена жаба – клопів. знищують вони також і вовчків, довгоносиків, дротяників, личинок колорадського жука, гусінь тощо. молоді жабенята харчуються попелицями, комарами, довгоносиками.

для жаб бажано створити хороші умови: облаштуйте невелике водоймище чи поставте неглибоку посудину з водою.

 

завдання щодо використання корисних комах полягає не в повному знищенні шкідників, а в контролі за їх чисельністю. при створенні умов, які поєднували би сприятливе середовище для корисних комах та декоративність, можна досягти природного між чисельністю шкідливих і корисних комах.

після всього сказаного вище навряд чи варто переконувати садівників відмовитися від застосування отрутохімікатів, які руйнують живий ланцюг і створюють усі умови для безконтрольного розмноження шкідників. застосовуючи хімічні препарати, ви потрапляєте до них у полон, оскільки знищуєте своїх союзників і залишаєтеся з проблемою захисту свого саду віч-на-віч.

4,7(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ