М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
агаг1
агаг1
30.09.2022 14:00 •  Биология

Назовите главные функции плодового тела у щляпочных грибов

👇
Ответ:
gtagiev
gtagiev
30.09.2022
Главная функция размножение половое
4,8(98 оценок)
Ответ:
irunadp0a62f
irunadp0a62f
30.09.2022

1)размножение

2) питание

3) рост

4,4(96 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mspasenkova
mspasenkova
30.09.2022
— Разом із батьками обговоріть, як ви готуєте житло до зимового періоду. Які ви знаєте заходи щодо утеплення квартири (будинку)? Які з них доводилося проводити вдома? Як це вплинуло на температуру повітря в житловому приміщенні?- Заклеїти вікна, утеплити двері.- Не загороджувати опалювальні прилади, не заважати теплому повітрю зігрівати кімнату.- Закривати штори на ніч — це дозволить запобігти витоку тепла.- Штори, які не закривають батарею, дають можливість надходити теплу в кімнатний простір.- Зачиняти вхідні двері та засклити вікна у під’їздах.- Садити дерева біля будинку. (Дерева довкола будівлі сприяють збереженню тепла всередині приміщення.)
4,6(15 оценок)
Ответ:
tenickiy176
tenickiy176
30.09.2022

репти́лії — традиційний клас хребетних тварин, частина клади завропсидів. Представники класу не утворюють клади, і тому сучасні кладистичні класифікації не розглядають плазунів як таксон, хоча згідно з іншими класифікаціями він не скасований

НАйвідомішими плазунами на території України є :

Черепаха болотяна  Гекон середземноморський  Веретінниця ламка  Жовтопуз безногий  Ящурка піщана Ящірка прудка  Ящірка зелена Ящірка живородна  Ящірка кримська Ящірка ЛіндгольмаМідянка звичайна  Полоз візерунковий Полоз сарматськийГадюка звичайна  Гадюка чорна Гадюка степова

Неодноразово здійснювались спроби, у тому числі вдалі, акліматизації ряду видів групи скельних ящірок у різних районах України, які не увійшли до наданого вище переліку видів плазунів. Підтвердження потребують відомості про знахідки гадюки носатої на крайньому південному заході Одеської області.

З хрологічної точки зору у нашій герпетофауні переважають види рептилій середземноморсько-середньоазійського (жовтопузик, піщана ящірка, водяний вуж, степова гадюка) (19%), 7 видів (середземноморський гекон, зелена і кримська ящірки, ящірка Ліндгольма, лісовий, сарматський і каспійський полози) (33,3%) – тяжіють до Південної Європи та Середземномор’я. Два види (ламка веретінниця, звичайна мідянка) (9,5%) розповсюджені у Центральній та Південній Європі. До широкоареальних видів можно віднести 5 представників нашої герпетофауни, зокрема болотяну черепаху, прудку і живородну ящірок, звичайного вужа і звичайну гадюку (23,8%), до вузькоареальних (ендемічних) – ящірку Ліндгольма і чорну гадюку (9,5%).  

Температура тіла плазунів, як і земноводних, залежить від температури навколишнього середовища. Тому зимовий період вони переживають у стані сплячки. Навесні, після пробудження, починається найбільш активний і важливий період у їх житті – розмноження. Саме у цей час вони частіше потрапляють на очі, і саме цей період є найкращим для знайомства з місцевою фауною плазунів. Влітку їх активність спадає. У липні-серпні з’являється молодь, яка починає мігрувати на сусідні ділянки. З осіннім похолоданням плазуни поступово вид за видом починають уходити у сплячку.  Зважаючи на теплолюбність рептилій, саме у південній частині країни зустрічаються майже всі їх види. Однак, вище межі Степової зони зареєстровано лише 12 видів плазунів. Різноманітнішою є герпетофауна Південного Криму у порівнянні з більш прохолодними з кліматичної точки зору Карпатами. В цілому плазуни тяжіють до відносно відкритих і теплих місцевостей. Тому найменше їх видове різноманіття ігається у змішанолісовій та широколистянолісовій зонах, а найбільше – у Степу та Лісостепу.

4,7(86 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ