М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tepop13
tepop13
26.02.2021 07:11 •  Биология

Впроцессе энергетического обмена в клетке накопилось 12 молекул атф. опрелелите количество молекул глюкозы подтвергшихся гликолизу.заранее ) подробнее напишите.

👇
Ответ:
kirya451
kirya451
26.02.2021
Полному окислению подверглось 3 молекулы глюкозы.
Общее количество 4.
4,5(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mlgcuca
mlgcuca
26.02.2021

Взаємодія природи й людини почалася з незапам’ятних часів. Саме вона давала притулок та їжу нашим прапрадідам. Завдяки природі людина з’явилася і змогла існувати.

По суті, людина є часткою природи, а тому з дитинства повинна навчитися любити природу, охороняти й захищати від руйнування.

Вплив людини на природу величезний. Саме людина несе відповідальність за все, що відбувається в світі: як добре, так і погане. Людські пороки завдають природі колосальної та непоправної шкоди, що призводить до погіршення умов життя на Землі. Варварська експлуатація природних ресурсів спустошує надра. Нераціональне використання питної води призводить до її нестачі й засух, які виникають все частіше. Через непомірне вирубання лісів вимирають рослини та тварини. Багато видів фауни наші діти зможуть побачити лише на картинках і в музеях природознавства у вигляді опудал.

 

Правильне, тобто раціональне й дбайливе, ставлення людини до природи має виховуватися з раннього дитинства. Повзе гусениця по доріжці — не топчи її. Ростуть квіти на галявині — не треба їх рвати, щоб викинути через пару десятків кроків. Знайшов на вулиці кошеня чи цуценя — не бий, а погладь і погодуй. Тоді дитина виросте в милосердну та добру людину, яка буде пам’ятати, що її будинок — це не тільки її квартира, а весь світ, що її оточує.

Але, на жаль, людина уявила себе вінцем природи. Тому природа і мстить повенями й засухами, тайфунами та землетрусами. А ми з кожним днем ​​стаємо все жадібніше, намагаючись вичавити з неї все можливе.

Людина не повинна намагатися панувати над природою, вона зобов’язана співпрацювати з нею, прислухатися до неї. Тільки коли ми почнемо поважати природу, піклуватися про неї, людство й природа стануть єдиним цілим.

Объяснение:

4,4(57 оценок)
Ответ:
amina347
amina347
26.02.2021
Адаптивная модификация – это изменение отдельного организма, которые не затрагивают генетическую информацию. То есть те модификации, которые не передаются по наследству, если размножение происходит вегетативно, и те, которые сохраняются у особи на протяжении всей жизни. Аллергия – сверхчувствительность к какому-либо аллергену, вызванная неправильной работой иммунитета.
Аллергия не передается по наследству, но является генетической особенностью иммунной системы, следовательно, является адаптивной модификацией.
4,8(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ