М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ведим
ведим
22.05.2021 03:05 •  Биология

Учому полягає взаємодія та взаємокомпенсація сенсорних систем?

👇
Ответ:
Killer3D
Killer3D
22.05.2021
Усі відомості про навколишній світ ми одержуємо завдяки п'яти основним чуттям — зору, слуху, дотику, нюху й смаку. система чутливих нервових утворень, які сприймають і аналізують певний вид подразнень, що діють на людину, називається сенсорною системою.найбільшу кількість відомостей про навколишній світ ми одержуємо завдяки зоровій і слуховій сенсорним системам. крім того, існують смакова, нюхова, шкірна та інші системи. за кожної із сенсорних систем у людини виникають різні види відчуттів: світлові, звукові, запахові, температурні, больові тощо. однак у звичайних умовах людина свідомо не може виділити якийсь окремий вид відчуттів. кожного моменту часу в нас виникають цілі комбінації відчуттів — сприйняття. людина сприймає світ як ціле, і образи зовнішніх предметів та явищ, які формуються в нас,— це результат об'єднаної роботи багатьох сенсорних систем. це пов'язане насамперед із тим, що кожна ділянка людського тіла містить кілька видів рецепторів. наприклад, у ротовій порожнині розташовуються не тільки смакові рецептори, але й температурні, больові тощо. і сенсорні системи працюють не ізольовано одна від одної, а в тісній взаємодії.
4,8(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Эляна6
Эляна6
22.05.2021

На спорофите в микроспорангиях путем мейоза образуются микроспоры, из них появляеться пыльцевое зерно. Ветер заносит пыльцу в женские шишки, где она остаеться в густой жидкости между интегументом и нуцеллусом, выступающей из микропиле. Пыльца  засасываеться жидкостью внутрь семязачатка на нуцеллус. Микропиле зарастает, после того, как опыление произойдёт. Чешуи шишки склеиваються смолой и смыкаются.

От момента опыления до оплодотворения проходит около 13 месяцев. В это время в семязачатке формируется эндосперм, женская шишка увеличивается до 3-4 см и приобретает зеленую окраску.

Оказавшись на мегаспорангии, разрывается наружная оболочка пыльцевого зерна,  пыльцевая трубка начинает расти из вегетативной клетки в направлении архегония. Антеридиальная клетка делится на: клетку-ножку антеридия и генеративную. Спермагенная клетка попадает в пыльцевую трубку, а из нее - в архегоний.

Перед оплодотворением спермагенная клетка делится на два спермия, один из которых сливается с яйцеклеткой, а другой отмирает. Образуется зигота, из которой, благодаря эндосперму(питательные вещества), растет зародыш.

Семена окончательно созревают только к осени на второй год после опыления, к этому моменту женские шишки выростают в размерах до 6 см. Зеленая окраска меняется и стает серой, чешуйки расходятся и семена высыпаются. Из семени проростает взрослое растение(спорофит). На этом цикл замыкается.

Объяснение:

4,4(51 оценок)
Ответ:
livadon
livadon
22.05.2021

ответ: Я думаю вот но если что сори

Объяснение:Кора кореня складається з ризодерми і первинної кори. Ризодерма (епіблема) - це первинна покривна тканина, клітини якої утворюють кореневі волоски. З ростом кореня клітини ризодерми відмирають, і покривною тканиною кореня стає екзодерма (за збереження первинної будови) або перидерма (за вторинної будови). Під ризодермою розміщена первинна кора кореня. Вона складається з паренхімних клітин, між якими е міжклітинники.

Зовнішній шар клітин (екзодерма), що розміщений під ризодермою, складається з великих живих клітин. У них відкладаються крохмаль та інші поживні речовини. Ці клітини виконують захисну функцію і здатні пропускати воду та мінеральні солі від кореневих волосків до центрального циліндра.

4,4(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ