М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Faza1337
Faza1337
07.07.2020 00:04 •  Биология

1. укажіть рівень організації живого, на якому відтворення забезпечує реплікація. а молекулярний б клітинний в організмовий г екосистемний 2. процес індивідуального розвитку організму називають а еволюцією б онтогенезом в трансгенезом г ембріогенезом 3. ембріогенез - це процес, який починається
заплідненням і закінчується а утворенням зиготи б смертю організму в статевим дозріванням г виходом організму із зародкових оболонок або народженням 4. укажіть фізичний онкогенний фактор. а віруси б бензопірен в гербіциди г іонізувальне випромінювання 5. як називають б трансплантації, за якого
реципієнт трансплантата є донором для самого себе? а аутологічна б гомологічна в гетерологічна г міжвидова 6. укажіть правильну послідовність процесів, які відбуваються під час мітозу. 1 розходження парних хроматид до різних полюсів 2 формування веретена поділу 3 хромосоми розташовуються в
«екваторіальній» площині клітини 4 дочірyі хромосоми досягають двох полюсів клітини а 1-2-3-4 б 2-3-1-4 в 2-4-1-3 г 3-1-4-2 7. для обговорення впливу різних чинників на ріст і розвиток організму людини клас об’єднався у дві групи. перша група зауважила, що поміж ознак організму людини є ті, що
успадковуються і не змінюються в онтогенезі, зокрема група крові. друга група зазначила, що до деяких захворювань людина може мати схильність, але під впливом умов середовища вони не розвиваються. яка група висловила правильне судження? а лише перша б лише друга в обидві групи г жодна з груп 8.
укажіть органи або системи органів людини, які розвиваються з певного зародкового листка під час ембріогенезу. ектодерма 1 нервова система 2 кровоносні судини 3 легені ендодерма 1 шкіра 2 легені 3 м’язи мезодерма 1 скелет 2 нервова система 3 кишечник 9. оцініть вплив позитивних і негативних чинників
на ріст і розвиток людини. сформулюйте власне ставлення до трансплантації тканин та органів у людини, її перспектив.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
aiau2004
aiau2004
07.07.2020
Слух — здатність організму сприймати звукові коливання, що забезпечується слуховим аналізатором. Значення слуху в життєдіяльності людини дуже велике, адже слухова сенсорна система є другою зп значенням після зору. З виникненням членороздільної мови в людському суспільстві слух набув особливого значення.
Звук — фізичне явище; це звукові хвилі, що поширюються від фізичного тіла, яке коливається з певною частотою. Вухо людини сприймає звукові коливання частотою 16-20000 Гц, причому найкраще — у діапазоні від 1 до 3 кГц. Діапазон голосу людини під час розмови знаходиться в межах 150-3000 Гц. Звукові коливання частотою менше 16 Гц сприймаються як вібрації. Звукові коливання частотою понад 20 кГц називаються ультразвуками.
Окрім частоти, звук мас певну силу (тиск звукової хвилі на барабанну перетинку людського вуха), яка вимірюється в децибелах (дБ). Діапазон сили звуку для нормального сприйняття становить 1-80 дБ. Звук силою понад 80 дБ шкідливий для вуха людини.
Поріг слухової чутливості у правому та лівому вухах можуть дещо відрізнятися. Наприклад, відстань від годинника з почутим звуком до зовнішнього слухового проходу правого вуха досліджуваного може бути 23см, а до лівого — 25см. Таким чином, поріг чутливості вуха свідчить про гостроту слуху.
4,4(94 оценок)
Ответ:
timofee1999
timofee1999
07.07.2020
1. они имеют ткани и органы
2. широко распространены ---от северных лесов до тропиков
3. имеют придаточные корни, стебли (часто встречаются КОРНЕВИЩА - это подземный видоизмененный побег), листья (вайи у папоротников), хвощи и плауны это потомки древних вымерших огромных деревьев.
4.сложнее папоротники -- они имеют  корни, стебли, листья, спорофит и гаметофит чередуются и растут как самостоятельные организмы, а у мхов спорофит паразитирует на гаметофите, нет корней есть ризоиды или и их нет.
5.Плауны используют в медицине в качестве детской присыпки, в промышленности получают краски желтого и зеленого цвета.
Папоротники--- листья едят в виде салата в Японии, в медицине из листьев готовя противоглистные препараты, выращивают для аквариумов, украшение домов, офисов.
7. семена лежат в шишках открыто (голо) отсюда и название голосеменные
8. более сложное строение древесины, имеют семена,  при прорастании семян образуется главный корень растущий из зародыша семени, более устойчивые в почве, при  оплодотворении не нужна вода.
9. сосна, ель, пихта, секвойя, кипарис, туя, вельвичия, эфедра, гинкго, гетум, можжевельник.
11.сосна светолюбивое растение, а ель теневыносливое
12.основная масса растений Земного шара это хвойные,  выделяют кислород, выделяют летучие фитонциды, питание для организмов, строительный материал, получают спирт, картон, скипидар и др.
4,8(81 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ