Девятилетний Денис Кораблев накануне заигрался с летающим змеем, которого он пытался отправить в космос, и забыл выучить уроки.
Он едва не опоздал в школу, чуть не сбил возле класса учительницу, и конечно Раиса Ивановна сразу вызвала его к доске.
Денис должен был прочитать наизусть стихотворение Некрасова, которое не знал, но чтобы хоть как-то исправить ситуацию стал читать Пушкина.
Раиса Ивановна остановила его и спросила, стихотворение, какого поэта он должен был читать.
Мишка Слонов исхитрился подсказать Денису и тот ответил Некрасова. Вот только с названием вышла заминка.
Мишка пытался подсказать, но Денис все понял по-своему, и в его интерпретации название стихотворения прозвучало как "Мужичок с ноготком".
Тогда Раиса Ивановна попросила его рассказать про главные реки Америки, но и тут Денис не знал урока.
Ему попытался подсказать другой одноклассник, но снова Денис что-то перепутал и назвал главную реку Миси - Писи.
Такой вот позор случился с мальчиком, потому что он не учил уроки.
Етап 1. Відразу зафіксувати акт залиття квартири. Це можна зробити шляхом детальної фото- чи відеозйомки. Етап 2. Документально зафіксувати факт затоплення квартири. При виникненні такої ситуації необхідно відразу ж звернутися в ЖЕК (чи створене ОСББ) для перекриття подачі води та оформлення акту. Акт затоплення квартири є основним підтвердженням та доказом залиття Вашої квартири. Для цього потрібно відразу звернутися з заявою в довільній формі до обслуговуючої організації про складення Акту про залиття квартири. Даний Акт оформляється відповідно до затвердженої форми. В Акті вказуються дата події, перелік пошкоджень, нанесених залиттям квартири та речам, які знаходяться в ній. Акт підписується членами відповідної комісії та з його змістом мають бути ознайомлені мешканці квартир, які мають відношення до цієї події. Етап 3. Встановлення розміру шкоди, завданої залиттям квартири. Для оцінки збитків затоплення квартири краще провести оцінку збитків та отримати експертний висновок вартості майнової шкоди, який у разі звернення до суду буде підтверджувати понесені Вами збитки та визначати їх розмір. Так, згідно з ч. 1 ст. 110 Цивільного процесуального кодексу України висновок експерта для суду не має заздалегідь встановленої сили і оцінюється судом разом із іншими доказами. Правила виконання дослідження чітко регламентовані в «Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень».