М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ypinkers0
ypinkers0
27.05.2020 11:07 •  Другие предметы

Complete the second sentence so that it has a similar meaning to the first sentence. Use the word in bold and other words to complete each sentence. — Дополните второе предложение

👇
Ответ:
ната118845
ната118845
27.05.2020
1. My advice to you is not to sign it. — Мой вам совет: не подписывать его.
If I were you I would not sign it. – На вашем месте я бы не стал подписывать.
2. I think she really likes him. — Я думаю, что она действительно любит его.
She really likes him, doesn’t she? — Она действительно любит его, не так ли?
3. You are not allowed to visit me any more. — Вам не разрешено посещать меня больше.
You mustn’t visit me any more. — Вы не должны посещать меня больше.
4. I don’t think they have finished yet. — Я не думаю, что они уже закончили.
They haven’t finished yet, have they? — Они еще не закончили, не так ли?
5. I don’t understand, so I can’t explain it to you. — Я не понимаю, поэтому я не могу вам это объяснить.
If I understood I would explain it to you. — Если бы я понял, я бы вам это объяснил.
6. If you work hard, you will soon be as good as the rest of the class. — Если вы будете усердно работать, то скоро будете так же хороши, как и остальная часть класса.
If you work hard, you will soon catch up with the rest of the class. — Если вы будете усердно работать, вы скоро догоните остальную часть класса.
4,7(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
NAZBEK
NAZBEK
27.05.2020

В безграничном пространстве космоса гравитация собирала пыль и газ для создания Солнечной системы. Сначала из огромного скопления материала сформировалось Солнце, затем близкие к нему планеты. Около 4,5 миллиарда лет назад волны энергии, проходящие через пространство, сжимали облака таких частиц, и гравитация заставляла их соединяться и затем начинать вращаться. Вращение придавало облаку форму диска. Из собравшегося в центре материала образовалась протозвезда, ставшая в итоге Солнцем. Благодаря той же гравитации собирались планеты, но изначально их было не 8. Учитывая что практически каждая планета имеет свои спутники, можно предположить что 4,5 миллиарда лет назад было намного больше планет и в основном это карликовые. Потом все же планеты притянули некоторые из этих планет к себе, так и получились спутники.

4,6(71 оценок)
Ответ:
Фуфик0372
Фуфик0372
27.05.2020

Роланд — ідеал лицаря середньовічної доби

Сьогодні дочитав книгу польського письменника "Хрестоносці". Ніколи більше не мріятиму про лицарські часи. Виявилося, що звання лицаря — то звання розбійника з битого шляху.

Проте деякі риси баронів-розбійників викликали в мене повагу. Насамперед, це наявність ідеалу, яким повинен бути лицар. Цьому ідеалу відповідав франкський граф Роланд. Скоріше, він сам і був цим ідеалом.

По-перше, він виконував свої обов'язки перед сюзереном і був вірним васалом. Через те він охоче виконує смертельно небезпечне завдання тримати оборону у Ронсенвальській ущелині. Тим паче, що це відповідає другій головній чесноті ідеального лицаря — бути відважним воїном на турнірі і справжній війні. До того ж тут була війна "за християнську віру" з "безбожними" маврами. Хоча сам Христос, мабуть, не впізнав би свого вчення в тому, у що вірив звитяжний граф.

Як кожний лицар, Роланд поважає свою зброю. Його меч і його сигнальний ріг мають власні імена, як найближчі друзі. І до друзів ставиться так, як до зброї. Бо ж і від них залежить виконання воїнського кодексу.

Але Роланд відважний до нестями. Його почуття особистої честі переходить у сваволю. Він не хоче ані з ким ділити славу. Через те гине сам і губить тисячі франків. Бо що життя лицаря, як не гонитва за славою? Тому його розуміють і підтримують інші герої битви. Кузен, наприклад, стримує його, коли Роланд збирається сурмити у свій ріг Оліфант: все одно, Карл не встигне, а хоробрі повинні вмерти без жалю.

Та сам граф гірко карається, коли наприкінці битви розуміє, що загинули 12 перів Франції, друг і родич Олів'є. І це незважаючи на те, що сарацини тікають, залишивши поле битви за Роландом.

Бо, зрештою, найбільше почуття, яке живе у душі лицаря, — це патріотизм, вірне служіння Франції та її королю. Слава Роланда — слава Франції, ганьба Роланда — ганьба батьківщини. Честь лицаря свята, бо то є честь його вітчизни. Ось що головне для ідеалу лицаря середньовічної доби.

Объяснение:

4,4(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ