М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
SabZero55
SabZero55
11.12.2022 23:46 •  Другие предметы

Вставь пропущенные знаки «+» или «-» так, чтобы запись стала верной: 9 ... 7 ... 4 = 6 9 ... 7 ... 4 = 12 9 ... 7 ... 4 = 20

👇
Ответ:
аааликкк
аааликкк
11.12.2022
9 - 7 + 4 = 6     9+7-4 = 12   9+7+4 = 20
4,7(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ффырыч
ффырыч
11.12.2022
У другій половині XIII - на початку XIV ст. Галицько-Волинське князівство досягло значного економічного, політичного і культурного розвитку, його залежність від Орди була слабшою, ніж інших українських земель. Та йому доводилося постійно оборонятися від агресії з боку Польщі, Угорщини і Литви, які перетворилися в цей час на сильні централізовані національні держави. Ординське ярмо, також монголо-татарське іго— система політичної та економічної залежності руських князівств від Монгольської імперії. Встановлення ярма стало можливим в результаті монгольської навали на Русь в 1237—1242 роках. Через опір русинів та значну територію тогочасної Русі процес встановлення ярма тривав протягом двох десятиліть після навали. На значній території руських земель ярмо було усунуте в 60-х роках XIII століття в результаті спільної з Великим князівством Литовським боротьби проти завойовників. Іго визначають як залежність Русі від Орди, яка зумовила відставання народів Русі від країн Західної Європи. Отже зміни при ординському ярмі авжеш присутні!
ЗРОБИ ЦЮ ВІДПОВІДЬ НАЙКРАЩОЮ БУДЬ ЛАСКА
4,6(95 оценок)
Ответ:
спаркер
спаркер
11.12.2022

Маркіза Доримена – представниця аристократії, вдова з комедії Мольєра «Міщанин-шляхтич». До неї таємно залицяються пан Журден і граф Дорант. Заради неї Журден готовий навчитися світським манерами і стати справжнім дворянином. Він витрачає шалені суми на те, щоб догодити маркізі, в той час як хитрий і цинічний граф Дорант приписує всі ці розтрати собі.

Маркіза Доримена мила, але далека від ідеалу. Вона із задоволенням приймає дорогі подарунки і діаманти, при цьому манірно додає, що не варто було так витрачатися.

Те ж саме відбувається під час прийому у пана Журдена, який на її думку влаштував граф Дорант. Вона не без задоволення поглинає вишукані страви, при цьому фальшиво каже, що не варто робити таких розтрат. З появою пані Журден, вона надягає маску збентеження і образи, а потім віддаляється, щоб не вносити смуту в чесну сім’ю.

За нею йде граф Дорант і вмовляє повернутися, щоб не пропустити виставу, підготовлену в її честь. В кінці комедії, Дорант і Доримена вирішують скріпити свій союз у нотаріуса, викликаного для Клеонта і Люсіль.

4,6(23 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ