ответ:1.Автор твору «Золотий жук»:
А) О.Грін;
Б) А.По;
В) К. Дойл
2.Тема оповідання «Золотий жук»:
А) подорож на пустельний острів;
Б) розповідь про неіснуючу комаху;
В) пошук скарбів, захованих піратами
3.Головний герой детективу «Золотий жук»:
А) Легран;
Б) Лонгрен;
В)Джупітер.
4.На яке дерево вліз Джупітер, тримаючи в руках золотого жука?
А) пальму;
Б) тюльпанове;
В) бамбук.
5. Через що негр мав пропустити жука?
А) через ліве око черепа;
Б) через праве око черепа;
В) крізь дірку в черепі.
6. Якої помилки припустився Джупітер?
А) не там викопав яму;
Б) не на те заліз дерево;
В) не через ліве око пропустив жука.
7.Що знайшли Легран, слуга і оповідач після другої спроби:
А) скарб;
Б) нічого;
В) золотого жука.
8.Основні символи, на які вказують ознаки жука:
А) смерть, багатство;
Б) радість, задоволення;
В) пригоди, розчарування.
9. Як називався зашифрований запис на пергаменті:
А) пунктограма;
Б) емблема;
В) криптограма.
10. «Чортове сідало» це:
А) урвище;
Б) скеля;
В) галявина.
11. Чиї скарби знайшов Легран:
А) пірата Кідда;
Б) оповідача;
В) негра?
12. Одне з чисельних досягнень По:
А) заснування форми сучасного детективу;
Б) робота в театрі;
В) служба у війську.
Объяснение:
Объяснение:
СПІВЧУТЛИВІ
Будучи досконалою людиною, Ісус не зазнавав багатьох труднощів і страждань, які доводиться зносити іншим людям. Проте він завжди виявляв чуйність. Ісус переймався проблемами людей і робив для них більше, ніж вимагали обставини. Співчуття спонукувало його допомагати іншим. Поміркуйте над тим, що описано в розділах 32, 37, 57, 99.
ДОСТУПНІ
Люди різного віку — молоді і старші — тягнулися до Ісуса, оскільки він не створював враження, що надто зайнятий, і не дивився на них звисока. Вони відчували, що Ісус цікавиться ними, тож їм було приємно в його товаристві. Дивіться розділи 25, 27, 95.
ЗАВЖДИ МОЛІТЬСЯ
Ісус постійно звертався до свого Батька в щирій молитві. Він робив це і коли був сам, і коли був з іншими поклонниками Бога. Ісус молився в різних ситуаціях, не лише перед їдою. У своїх молитвах він дякував Батькові, прославляв його і просив керівництва перед прийняттям важливих рішень. Розгляньте приклади цього в розділах 24, 34, 91, 122, 123.
САМОЖЕРТОВНІ
Іноді, коли Ісус потребував відпочинку, він був готовий відмовитись від нього, щоб до іншим. Ісус ніколи не ставив своїх інтересів на перше місце і в цьому також подав нам чудовий приклад. Дізнайтесь про це з розділів 19, 41, 52.
ВИБАЧЛИВІ
Ісус не лише навчав, що потрібно прощати, а й показував, як це робити, коли прощав учням та іншим людям. Поміркуйте над прикладами, описаними в розділах 26, 40, 64, 85, 131.
РЕВНІ
Було передречено, що більшість євреїв відкине Месію і що вороги вб’ють його. Тож Ісус міг би щадити себе, роблячи для людей значно менше. Але натомість він ревно поширював і обстоював правдиве поклоніння. Ісус подав приклад ревного служіння всім своїм послідовникам, які стикаються з байдужістю чи протидією. Дивіться розділи 16, 72, 103.
СМИРЕННІ
Ісус перевершував недосконалих людей у всьому, в тому числі у знанні і мудрості. Він був досконалим, і жодна людина не могла зрівнятися з ним у фізичних і розумових здібностях. Однак Ісус смиренно служив іншим. Ви можете багато навчитись про це з розділів 10, 62, 66, 94, 116.
ТЕРПЕЛИВІ
Ісус завжди виявляв терпеливість до апостолів та інших людей, коли вони не наслідували його прикладу або не застосовували його порад. Ісус допомагав їм наближатися до Єгови, терпеливо повторюючи настанови, яких вони потребували. Розгляньте приклади цього у розділах 74, 98, 118, 135.
Наслідуйте Ісуса і будьте...