Настоящее издание является обширным и обстоятельным справочником-путеводителем по Кавказскому краю.
В красивом современном полукожаном переплете. Множество иллюстраций. 434 стр., c 12 рисунками и большой раскладной картой кавказского края. Редкое издание, особенно с картой. Формат книги: 24x16см.
Книга представляет собой описание Кавказа в этнографическом и естественно-историческом отношениях. "Путеводитель по Кавказу" cоставлен по поручению генерал-адъютанта князя Дондукова-Корсакова, главноначальствующего частью на Кавказе.
Настоящая книга, написана известным отечественным этнографом Е.Г.Вейденбаумом (1846--1918). Автор в обзорной форме знакомит читателей с природой, населением и историей Кавказа. Книга состоит из двух частей: в первой части содержится общее описание всего региона, во второй - описание отдельных важнейших его пунктов, расположенное по маршрутам: Ростов-на-Дону - Владикавказ, Владикавказ - Тифлис, Новороссийск - Батум и т.д.
Объяснение:
Издание представляет историческую ценность!
Книга является первым в литературе опытом систематического обозрения Кавказского края и была предназначена при первом своем издании в качестве путеводителя. В наши дни эта книга полезна этнологам, историкам, географам, кавказоведам, культурологам, а также всем, кто интересуется историей и природой Кавказа.
ответ:Для продовження життя на Землі природа забезпечила усьому живому здатність до розмноження – репродукції. Але тільки людина може вирішувати питання про час народження дітей та їх кількість. Та часто людина стикається з досить значними проблемами, більшість з яких пов’язана з незнанням елементарних фактів про своє репродуктивне здоров’я і можливості його збереження.
Репродуктивна система людини закладається, як і багато інших систем органів, ще в період внутрішньоутробного розвитку. Тому про репродуктивне здоров’я дитини повинні подумати, перш за все, її батьки. Передумовою правильного розвитку та функціонування репродуктивної системи майбутнього малюка є фізіологічний перебіг вагітності та пологів у матері. Оптимально, коли батьки майбутньої дитини здорові, на жаль, з віком проблеми зі здоров’я накопичуються. Тому оптимальним часом для перших пологів медики вважають період з 20 до 25 років, а для послідуючих – вік до 30 років. Після вагітності і пологів для повного відновлення організму жінки необхідно близько 3 років – це оптимальна перерва між вагітностями. Згідно даних наукових досліджень, якщо перерва між вагітностями менше 2-ох років, підвищується ризик передчасних пологів і народження дітей з малою вагою.
Объяснение:надеюсь