М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mezhsaya
mezhsaya
21.10.2020 05:20 •  Другие предметы

В какой части Руси находилась Новгородская земля? Каким был этот край? Чем занимались его жители?

👇
Ответ:
Lera2010K
Lera2010K
21.10.2020
Новгородский край был суровым и диким: дремучие леса, болота, ранние морозы, сильные метели, многоснежье. Но при этом много леса с дичью и две реки с рыбой. Река еще и хорошии транспортный путь. Новгород  стоит  на трех островах  которые  расположены  между реками Волхов, Гзень и Тарасовец.
Новгород был ремесленным центром, что объяснялось выходом к морям,   новгородцам   было   чем  торговать.   Они   вывозили  прежде   всего пушнину, которую добывали в северных лесах, ремесленники поставляли на внутренний и зарубежный рынки свои изделия. Славился Новгород своими мастерами кузнечного и гончарного дела, золотых и серебряных дел, оружейниками, плотниками, кожевенниками. Город слыл образованным, писание осуществлялось при помощи грамот которые писали на бересте.
4,6(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
женьшенье
женьшенье
21.10.2020
Используя метод сравнения, бизнес можно назвать сочетанием войны и спорта. Под войной и спортом понимается наличие конкуренции, которую невозможно обойти стороной (кроме случая с монополизмом). Почему война - потому что борьба с недобросовестной конкуренцией, стремление "победить", то есть привлечь потребителя на свою сторону. Почему спорт - потому что стремление к "победе" не только над конкурентами, но и над собой, стремление достичь цели (извлечь прибыль, занять первое место по рейтингу среди конкурентов). Иными словами - война - это борьба за территорию, занятие сектора в экономике, а спорт - борьбы за личные цели. Плюс бывают разные способы борьбы (честные и нечестные).
4,8(2 оценок)
Ответ:
Gurusergo
Gurusergo
21.10.2020

Іван Мазепа – гетьман Війська Запорозького та голова всієї України впродовж двадцяти років на межі 17 та 18 століть. Один з найвідоміших гетьманів в Україні та за її межами. Саме Мазепі присвячено найбільше творів мистецтва: близько 40 картин, по 20 музичних та літературних творів, 6 скульптур.

Постать Івана Мазепи почала привертати увагу діячів мистецтва ще за його життя, про що свідчать численні гравюри та портрети гетьмана. Та після його смерті ця увага тільки посилилась. Чим більше досліджували життя гетьмана, тим більше виникало зацікавлень. Впродовж трьох століть було створено близько 200 творів різних галузей мистецтва натхненних і присвячених Іванові Мазепі. Та чим зумовлена така популярність гетьмана? Відповіді криються у його життєписі.

Іван Мазепа походив зі шляхетського роду і, отримавши добру освіту в Києво-Могилянській академії, відправився на службу до польського короля. Там він декілька років був одним з наближених короля Яна II Казимира, аж поки не сталась прикра історія, яка стала легендою ще за часів життя Мазепи. За описами Іван Мазепа був надзвичайно привабливим юнаком і саме тому у нього розпочався роман із дружиною одного заможного шляхтича. Коли чоловік застукав Мазепу у покоях своєї дружини, то придумав для нього незвичне покарання – прив’язати голого парубка до дикого коня та пустити у вільний степ. Ця історія стала основою для багатьох творів мистецтва, однією з найвідоміших є картина Ежена Делакруа “Мазепа на коні”.

Після повернення в Україну Іван Мазепа деякий час жив у своєму маєтку, а потім став на службу до гетьмана

Петра Дорошенка. Довгий час був у нього довіреною особою, аж поки не перейшов на сторону Самойловича. 1687 року Івана Мазепу було обрано гетьманом Війська Запорозького. За часів його головування значно покращилось життя не тільки козацтва, а й селянства, на новий рівень піднялись освіта та культура, Київ відродився як духовний центр України. Довгий час підтримував дружні зв’язки з Московією, та після початку Північної війни та виникнення унаслідок цього непорузумінь з російським царем уклав договір з королівством Швеції. Один з учасників знаменитої битви під Полтавою. Об’єднане військо Мазепи та короля Швеції зазнало поразки

4,5(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ