М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hffyj95
hffyj95
01.04.2023 14:24 •  Другие предметы

Узнайте у старших и расскажите друг другу о том, кто из ваших родственников и как в 19 веке принимал участие в развитии российской промышленности.

👇
Ответ:
mariazhu
mariazhu
01.04.2023
Ответ: Еще в начале 19 века Россия была отсталой страной - не было заводов, собственных производств, хорошо развитого сельского хозяйства. Развитие промышленности России началось со строительства железных дорог. Первая «Николаевская» между Москвой и Санкт-Петербургом была построена в 1851 году. За 20 лет построили треть всех железных дорог страны. Появились дроги, началось развитие промышленности. Появились крупные банки. А с 1897 года русские рубли стали обеспечиваться золотом.
4,6(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dlazech1979
dlazech1979
01.04.2023

Нещодавно я прочитав твір Ернеста Хемінгуея «Старий і море». Цей твір став для мене найулюбленішим, тому що він навчив мене йти до своєї мети і ні перед чим не зупинятися.

Але, мабуть, слід почати з того, що мене вразив навіть власне стиль письма Е. Хемінгуея. На перший погляд «Старий і море» має простий сюжет, але насправді під цим приховано глибокий підтекст. Автор використав дещо автобіографічні моменти, він виклав у цій повісті власні думки, як то кажуть – вклав у неї часточку душі, тому, можливо, з цієї причини мені так припала до вподоби ця книга. І, звісно ж не можна не згадати, що не залишає байдужим сам сюжет твору: персонаж у критичній екстремальній ситуації. Хіба ж можливо відірватися від книги з таким інтригуючим сюжетом. Читаючи, я відчувала, що мій інтерес, захоплення і хвилювання з кожним абзацом тільки зростали.

Я думаю, що немає сенсу переказувати всю повість, але хочу сказати, що, прочитавши цю книгу, я навчилася багатьом важливим речам, які додають мені сил у скрутні хвилини.

4,5(17 оценок)
Ответ:
mpavl8628
mpavl8628
01.04.2023

Автори літописів – мужні й суворі очевидці жорстоких подій, діти свого часу. Їхній світогляд був сформований під впливом політичних і збройних конфліктів, єдиного народного прагнення жити як вільний з вільним і рівний з рівним із іншими народами і державами, під впливом національного прагнення до свободи і незалежності. Світогляд, що ґрунтується на ідеях християнської справедливості, правди, зневаги до брехні і підступності, позначився і на специфіці козацьких літописів, у яких немає місця пишним фразам, вихвалянню військовими подвигами чи панегірикам видатним особам. Гостро і відверто літописці-козаки дають оцінки негідним вчинкам, злочинним діям своїх сучасників, засуджуючи, як і в давні княжі часи, людську пиху, егоїзм і свавілля. Численні факти, викладені в літописах, оцінені й прокоментовані з позиції інтересів України, а не конкретного можновладця, з точки зору патріота, який уболіває за громадянські права і особисту свободу людини.

4,7(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ